Author Topic: rc helikopteri  (Read 5783 times)

Offline Stanko BG

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 465
  • Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi (Grunf)
    • AMERICAN CARS RESTORATION
rc helikopteri
« on: August 19, 2012, 12:53:57 PM »
Ćao svima,

Moje ime je Stanko Kržić i bavim se modelarstvom od srednje škole, a to mu dođe od 1990. Imam 37 godina i nastavnik sam u školi. Predajem srpski jezik. Tokom protekle decenije i po nisam imao novca da se bavim ovim lepim hobijem, a trebalo je i završiti studije, zaposliti se, otići u vojsku, oženiti se  ()-() itd. Sada se polako vraćam svemu.
 
Nedavno sam osnovao modelarsku sekciju u školi i za sada sa đacima vozim mini 3ch helikoptere. Kupio sam KDS 450 sa Flymentorom, jer su mi heliši ostali neka vrsta neispunjenog sna. Takođe, uzeo sam Phoenix RC simulator i redovno vežbam, na opšte negodovanje moje supruge.

Burazer i ja smo prilično ušli u čitavu problematiku, a one male heliše 3ch coaxial uspešno popravljam - popravio sam ih preko 200 do sada i ovladao lemljenjem SMD štampe. Pa ipak, ljubav prema avionima ne prestaje. Uhvatim sebe kako nekoliko sati bez prestanka letim neki 3D model i probavam aerobacije.

Toliko za sada od mene i srdačan pozdrav svim modelaima.

P.S. Evo jednog kratkog snimka iz sale naše škole:



Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: rc helikopteri
« Reply #1 on: August 19, 2012, 08:03:03 PM »
 :)aplauz Stanko legendo, pozdrav iz Mitrovice. Kada se vidimo?   4e
ex pseudonijum: licider

Offline Stanko BG

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 465
  • Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi (Grunf)
    • AMERICAN CARS RESTORATION
Re: rc helikopteri
« Reply #2 on: August 20, 2012, 09:22:05 AM »
SAVO PRIJATELJU DRAGI.

Evo i ja da se pridružim malom ali probranom društvu na ovom forumu.

Veliki pozdrav tebi, Banatoru i svim Mitrovčanima.
Nažalost, izgubio sam sve moguće telefonske brojeve i nisam nikako mogao da Vas nađem. Moj mail je stankokrzic@gmail.com pa mi molim te pošalji neki kontakt da se i uživo čujemo.

P.S.

Pratio sam sve vaše postove. Ljudi, pa ovde u Srbiji ima ozbiljnog modelarstva i naravno  (<--)
Uhvatim sebe kako danima od jutra do mraka (mi nastavnici smo sada na raspustu) nadoknađujem propušteno gradivo.

Presrećan sam što sam ponovo našao modelarsko društvo i drugare i u tom smislu velika pohvala moderatorima sajta.

                                                                                     Stanko

Offline Stanko BG

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 465
  • Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi (Grunf)
    • AMERICAN CARS RESTORATION
Re: rc helikopteri
« Reply #3 on: August 23, 2012, 09:44:10 PM »
Evo, pre neki dan mom drugaru Mirku i meni je stigao snimak sa Studia B.
Malo smo se glupirali za onu emisiju Moje tajno mesto u Beogradu.

Mirko ima radnju kod Beograđanke i povoljno i, što je najvažnije, pošteno nabavlja i prodaje male helije iz Kine...

trudio sam se da što manje koristim stručnu terminologiju, a za KDS sam ih slagao da mora da se priprema za let, a ustvari nisam imao napunjene baterije...  (___)
                                                                                                  Stanko

Offline Stanko BG

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 465
  • Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi (Grunf)
    • AMERICAN CARS RESTORATION
Re: rc helikopteri
« Reply #4 on: August 24, 2012, 12:08:20 AM »
Najzad i video.

         Srdacan pozdrav,
         Stanko
« Last Edit: August 24, 2012, 12:11:10 AM by Stanko BG »