RAZNO > SLOBODNO LETEĆI MODELI

Luxor cup 2008.

<< < (2/4) > >>

SABURO:
Svaka cast ljudi samo tako nastavite!

Pozdrav

kremic:
Hvala na cestitkama :)
Zaista je bilo  fenomenalno! To treba videti kako leti i doziveti. A ovaj drug dan je bas uzbudljiv bio, jer se sve odlucivalo u 5. poslednjem startu kada su svi imali iste sanse za uspeh. Tim vise ! :)

A drugo, po prvi put u toku ova dva dana smo imali promenu pravca vetra, pa smo promenili padinu na kojom smo non-stop i leteli i testirali i "stelovali" modele.
Fenomenalan uspeh u organizaciji i zajednicki smo uspeli u ovome da ovako bude i sa rezultatima!
Takodje nam je velika pomoc bila i na samom Zlatiboru od nasih drugara iz aero kluba "AEROPLAN" koji su takodje fenomenalan posao odradili u organizaciji takmicenja. Jedino nam je kisa bila neprijatelj, ali smo cak i sa njom uspevali da letimo :)

Pozdrav svima

IVAN3D:
SVAKA CAST!
Moram da priznam da su me neka imena prijatno iznenadila kada sam procitao ko sve cini nasu ekipu jer nisam znao da se i time bave pa kada na sve to dodate i rezultat koji je fenomenalao i pri tome se ima u vidu da ste se prvi put takmicili ne ostaje nista drugo nego reci hvale!

BRAVO!

Ivan

Lazo:
Mislim, sta reci...
Bravo majstori!
Jedino mi je nekako krivo za Kremu. Kako sad posle ovoga da ga onako lepo i covecanski ispljujem na forumu? Ali, pojavice se vec neka zgodna prilika i za to. Napenalice se on samo tako. Aj' na opkladu...


Pozdrav

kremic:
Ehh Lazo, Lazo , stari vragolanko!

Tako je to kada radno sposobni penzozi samo sede za compom i smisljaju prevare.

:)
pozzz.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version