Author Topic: Koj model je bolje  (Read 2636 times)

Offline JOSO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 81
Koj model je bolje
« on: September 16, 2012, 08:51:12 AM »
Koj je model je bolje kyosho ultima sc ili losi xxx-SCT.nesnam koja je razlika vi se razumete vise nego ja. Hvala na pomoc ;)
Kyosho st-rr,aka dx3s i novarossi.

Offline n.artur

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 95
Re: Koj model je bolje
« Reply #1 on: September 16, 2012, 11:04:52 AM »
Ako gledas rezervne delove i zastupljenost mislim da je Losi bolja ideja.



 
Losi 8IGHT 4.0 + Alpha RyanLutz + Spektrum Servo
Losi 8IGHT 4.0 Elektro + Savox Servo
Losi 8IGHT-T 2.0 RR + P5XL-T + Savox + Spektrum
Spektrum DX4R

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Koj model je bolje
« Reply #2 on: September 16, 2012, 12:09:32 PM »
Pa ako je zastupljenost u pitanju mislim da je podjednaka. Sto se delova tice gomila delova sa HK od "njihovog" bagija provereno pasuje na Ultimu. Amortizeri na RTR ultimi su  (___) ali zato za 20E se kupe aluminijumski na HK koji su extra, ja ih uzeo ne znam da li sam vec pisao o tome, samo treba promeniti ulje sa kojim dolaze, no i to ima na HK.

Samo neko ko je posedovao oba modela i duze ih koristio mogao bio tacno da kaze, a takvog ovde koliko ja znam nema. Dule je najvise "presao" sa Ultimom i zna joj sve mane a to su amortizeri i osetljiv dif ako se ne kontrolise.

poz
Veljko

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: Koj model je bolje
« Reply #3 on: September 16, 2012, 02:07:13 PM »
sta je sve ultima prezivela kod mene,i sta su joj deca sve priredjivala, :sljus ja bih ponovo ultimu...jedini problem su joj, barem kod mene amortizeri koji po malo cure...ono sto smo promenili na ultimu do sad su zadnje gume, umesto koje smo stavili ove koje su bukvalno neunistive( za tvrdje podloge) http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/1_25_1460_1423/products_id/209911/n/Dynamite-Speed-Treads-Breakaway-SC-Pre-Mounted-Tire-Set-Satin-Chrome-Red-2-Slash-Rear
sigurno i losi ima mane ali nema ko da nam kaze...jedna od mana po meni su colovani "srafovi"...   

Offline JOSO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 81
Re: Koj model je bolje
« Reply #4 on: September 16, 2012, 07:05:05 PM »
Hvala na odgovor. Danas sam bio kod zajka i uzeosam losi. Nadam se da nisam pogresio.pozdrav.
Kyosho st-rr,aka dx3s i novarossi.

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Koj model je bolje
« Reply #5 on: September 16, 2012, 11:31:47 PM »
Mislim da nisi, nisam stigao ranije da napisem koju ali to je bio i moj izbor a svi znaju koliki sam Kyosho fan ;)

...ukratko, za iste pare se od Losi-a dobije kvalitetniji model i manje je potrebno da bi se on konkuretno vozio na stazi !