RC MODELI AVIONA - SUS > JET MODELI

Tomahawk design

(1/3) > >>

magic:
Posto nas je Mile provalio (mada je godinu poletanja malo promasio, bice malo kasnije) ajde da malo pokazemo sta sve ima u svetu a da valja. Moja favorit firma je Tomahawk, razlog je vrlo jednostavan, kada vidite njihove modele u letu sve vam bude jasno. A sada imaju i Jet dvokrilca  :mhm

Uzivajte: http://tomahawk-design.com/

poz

mirce:
He, he... Nisi ni ti lud, znaš ti šta valja, pogotovo Hawk...

A jet dvokrilac - retko ružan model... 
Uostalom vidite i sami:  http://tomahawk-design.com/produkte/modelle/jetmodelle/quantum/

SABURO:
Tomahawk radi savrsene avione, imali smo priliku da ih vidimo na delu u dva navrata.
Dvokrilac je posebna prica modela, jer koliko se secam pravi se za takmicenja koja su nalik F3A, ima tacna i oznaka te kategorije, nego me mrzi da trazim po netu. Realno, meni se vise dopadaju scale jet-ovi nego neki izmisljeni. Stvar ukusa, nista vise.

@Mile, u pravu si! ;)

zajo:
Ako bolje pogledate, Hawk je veoma slican sa Futura i ostali "F3A" Jetovi. Samo nije tako slick i slicno. Pilot iz Russjet (jedan od najbiljih pilota sto sam ikad video kako lete) letio podednakvo dobro svoi Hawk i Futura iz ove firme. Naravno da na takmicenje uvek imace prednost taj sa Futura ali nevidim zasto Galeb( koi je slican fazon sa Hawk) i slican model ne bi letio podednakvo dobro. Sto se tice o Sebartovi modeli dali su skupi: on ne naplacuje balzu i monokot nego desighn, testiranje, inovacija i sav taj makotrpni posao dok se stigne do ARF. 
 (pijemo)

mile:
Vreme ce pokazati ko je pogresio  :). Ali samo bez zurbe.
Sto rece Mirce, jet dvokrilac, stvarno retko ruzan model.
Svi Tomahawk modeli koje sam do sad video su leteli i izgladali savrseno. Nekom se mozda ne svidjaju ali je to sve stvar ukusa.
I Sebart-i su se dokazali, treba samo malo sacekati da se pojave misljenja nekih drugih sem onih koji ih prave i prodaju.
U svakom slucaju kako god ispalo na kraju, bice lepo videti jos sedan jet  kod nas.
Pozdrav.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version