RC MODELI HELIKOPTERA > PITANJA POČETNIKA O HELIKOPTERIMA

Molim za savet

<< < (3/5) > >>

saxpg:
Svaka cast na gestu!   (pijemo)

IVAN3D:

--- Quote from: nenad on December 07, 2012, 08:29:00 PM ---Zdravo svim modelarima u Srbiju,

 ostaje mi jedan Trex250 potpuno kompletan samo da se stavi svoj prijemnik i da poleti pa bi mogao da poklonim malisanu nek to bude bozicni poklon.
Nek se Jelena javi privatnom porukom da se dogovorimo kako bi to poslao iz francusku (bice najverovatnije autobus)



Nenad

--- End quote ---


Bravo bravo bravo!!!

 (res)  ()-()

Vaci:
Sta reci posle ovakve ponude :) ali moj predlog je mSRx, mozda je ipak 6ch helikopter preveliki zalogaj za dete od 9 godina koje nije pipnulo te stvari. Kao sto je rekao Vpilic neka vezba prvo malo na simulatoru. Kineze izbegavati, glavni razlog je sto je helikopter izuzetno lomljiva stvar, i neophodno je imati podrsku reservnim delovima.

Pozdrav

nenad:
Zdravo svima,
Posto mi se javila Jelena ali i ne samo ona vec veliki broj vas, jer svi imate neko dete ili kuci ili u rodbinu ili u komsiluku danapomenem samo za one koji su najvise spomenuti u vasim porukama moram da vam kazem da nemogu svakom da ucinim uslugu i pomc voleo bi ali na zalost ne mogu.
Heli je T-REX250 SE 3 servo-a DS410 i jedan Futaba S3154 na repu Gyroscope Alige GP750 controler Protronik BF20A i motor Scorpion 3900kv i tasna za transport od aluminiuma naveo sam sastoj helija samo da vidite dea ne saljem nesto bez veze i da se to ne nalazi na ulicu a necu namerno govoriti od vrednosti poklona, oni koji su upuceni shvatice i sami da se takve stvari ne traze od nekog a ovo sto cinim to je samo moja dobra volja.
Pozdravljam sve aeromodelare u Srbiju a posebno Ivana i (cika) Lazu Nenad.

Jelena75:
Htela bih i ovako javno da se zahvalim Nenadu na njegovoj darezljivosti, ovakvi ljudi se retko srecu. Jos kad sam pronasla na googlu sta je to tacno sto on salje, zanemela sam.
Nenade hvala puno na nesebicnosti i velikoj darezljivosti, moj sin je presrecan. Javicu se, svakako kad heli stigne do nas.
Hvala i ostalim clanovima foruma na dobronamernim savetima jer ce mi koristiti. Sinu cu za pocetak kupiti neki jednostavniji model pa tek kad to dobro savlada moze da krene sa T-REX-om.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version