RC MODELI HELIKOPTERA > HELIKOPTERI - IGRAČKE

Lama V4

<< < (2/6) > >>

dzoni:
Pazi, Lama V4 je cini mi se nesto najblize sto se tice igraca, a da je blizu prave stvari. Ima 4 kanala, ide gore/dole, levo/desno, udesno/ulevo, i napred nazad.

Ako odmah zelis da se igras, NE UZIMAJ OVAJ HELIKOPTER SAD!

Napolju nije lepo vreme, a ovaj helikopter je dugacak oko 50cm. To znaci da neces moci da se igras s njim u kuci, a ni napolju jer je lose vreme, bar narednih mesec/dva. Cak i kad bude lepse vreme, opet neces moci lepo da se igras s njim, jer je prelagan i vetar ce raditi svoje. Znam sta ti pricam jer sam i ja pre neka 3 meseca uradio ovo sto ti zelis.

Ako ti je do instant igranja, uzmi neki mali heli s kojim ces moci opusteno da letis po kuci.

Skoro sam video ovo i bio bi dobar za igranje po kuci

http://www.rcsrbija.rs/index.php?route=product/product&path=67_119_233&product_id=3985

A, ako zelis da krenes u neke vece pohode, taj novac ulozi u stanicu, i taman cepaj simulator na kompu dok ne otopli :)

milomirts:
Hvala na  odgovoru,samo da kazem da imam I honey  bee cp3  pa bi prvo da se izvezbam na lami
dok ne poletim sa necim malo ozbiljniim helijem.jos jednom hvala

sman:
ovaj svaba nije normalan, ali je stvarno tako... ;namig

Vaci:
Ne znam dali si pogledao po forumu za taj heli, ali evo ti linka

http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,10592.0.html

Tu sam opisao heli posle godinu i po dana koriscenja. A sada postoji jos jedna ista tema sa istim nazivom... zasto?

milomirts:
ljudi stigla je lama i mogu vam reci da mi dobro ide za pocetak i tako cu da nastavi do je ne usavrsim jer honey bee cp3
ne prasta greske kao ovaj zato i lezi u kutiji a na ovom mogu da se dobro izucim tako da i nije skupo za njega
jer steta na cp3 me vec kostala 70 e  tako da je ova lama veoma jeftina koliko sam mogao da napravim stetu tako da verujte nije skupo
za lamu da bi posle mogao da vozim nesto mnogo bolje i mnogo interesantnije a kad bude doslo vreme onda cu da vam predstavim i malu PCELU!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version