RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Extreme Flight 78" Extra 300

<< < (5/9) > >>

magic:
Za zavrsetak pull-pull mehanizma cekala se samo rucica servoa i ona je namontirana. Kablovi se ukrstaju.






Onda je na red dosla montaza motora. Prvo su sve mere uzete jako pazljvo da posle ne bi bilo: 3 puta ga kratim i opet kratko!  lol Naravno za sve strugarsko/busacke radove tu je bio Gile. Napomena da se obavezno na sve srafove stavi locktite!






Malo smo busili  (work)




Nosac motora je sa HK, mnogo se lepo uklapa sa AXI motorima, lep detalj  :big smile










A onda je na red dosla montaza kapotaza. EF ima fenomenalno resenje kako da kapotaz ostane cvrsto zakacen, male gumene podloske sa obe strane za ublazavanje vibracija





Kapotaz treba staviti tako da prati konture aviona da ne bi uticao na aerodinamiku leta



i naravno kada se sve mere uzmu kako treba ovo je rezultat




i Extra na tockovima sklopljena






Ono sto bih ovom prilikom jos jednom podvukao je kvalitet i paznja oko svakog detalja. Apsolutno su na sve mislili i bez imalo ulepsavanja ovo je za klasu najbolj ARF koji sam video, tako da je Extreme Flight APSOLUTNO za svaku preporuku!

Polako se blizi kraju. Nadam se da ce za jedno 10 dana sve biti spremno. Sada sledi ubacivanje prijemnika, stelovanje tezista i otklona kao i lepljenje nalepnica. Znaci jos jedan izvestaj pa livada.


poz

Miki Va:
Predobar model ! setup  :jaki:  svaka cast Veljko  :)aplauz

Gatti.Gatozza:
perverzija od aviona. bez uvrede, ali jedva čekam da saburo uzme stanicu u ruke i demonstrira kako ovo leti freestyle.  (res)

misha:
Umesto gumenih podloski na srafovima kapotaza, moze se iseci crevo za glow gorivo.

Model prelepo izgleda, mada mu fale neka slovca da upotpune dozivljaj. Ako nisi dobio uz model,
znam ko moze za veliku sumu novca da ti odradi nekoliko slova.

Pozdrav

Gatti.Gatozza:
evo prvog leta od danas

EDIT: sad vidim da sam napravio grešku što sam pustio da youtube uradi "poboljšanja" snimka.  uradio sam undo, pa će vratiti na moj default snimak bez zamračenja.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version