Author Topic: Da okupimo Nislije!!!  (Read 94063 times)

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #240 on: March 13, 2015, 07:09:46 PM »
Javljam sutra u koliko sati i gde ... i mala ispravka kole_nis ima hexacopter , al meni to sve isto :D (pijanoo) (pijanoo)

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #241 on: March 14, 2015, 12:15:20 PM »
U 13h branko bjegovic , bice nas dovoljno kako su svi javili da dolaze :p

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #242 on: March 14, 2015, 05:23:45 PM »
Danas bilo super druzenje , niko da se javi  na forumu al bilo nas 10ak ... Super druzenje  (pijemo) (pijemo)

ishod , vaci odvalio losija muski :D Moj trenazni avioncic sasio banderu po drugi put i tako :D

Valjda je ostalo nesto i za sutrasnju voznju :D

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #243 on: March 17, 2015, 11:40:43 AM »
A uuuu , ala sam se ja odomacio u ovoj temi , nedam da nam zamre tema i ako smo stalno u nekom okupljanju niko nista da napise ... A ja sam resio da nam ne zamre tema od ovih omatorelih sto ih mrzi da kuckaju :D:D:D
Evo snimka sa nedeljnog druzenja ... Ja , sale i mario ... Bilo bi nas vise da su subotu preziveli pojedini autici :D

Inace redi se o stazi za karting , lokacija Merkator centar nis ... Odlicna lokacija i sama staza za neko uvezbavanje motorike ...
Realno ima i reflektore pa kad bude doslo lepo vreme  bice tu i nocnih voznjica ...

Uzivajte :D

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #244 on: March 17, 2015, 11:56:46 AM »
Vidim ja da će neki Kup biti ovde organizovan, vrlo brzo! Izgleda super, samo još da pozovemo neku zaludjeničku ekipu iz okruženja i eto ga. Izgleda odlično!!!

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #245 on: March 17, 2015, 12:25:37 PM »
Pa vidi , za neko vezbanje uopste nije lose ... Do sad smo svi vozali bez ikakvog cilja i preciznosti u voznji  , ovo te tera da budes sto bolji i skroz je dobra fora ...
Gume su odlicne kad puknes model , i ona upije koliko toliko ... Jos samo neka fina daska za bar jedan skok i to je to ...

Evo jos jednog snimka , u pitanju je HPI SAVAGE X axial tuning motor :D Prvo stelovanje , ima 2 brzine i rikverc , mada tu drugu nismo uspeli da dostignemo :D

Uzivajte :D

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #246 on: March 20, 2015, 11:20:28 PM »
Ajmo nislije , sutra posle dorucka karting staza merkator centra :D
Ostaje da sutra napisem tacno koje vreme okupljanja , 12h je sigurica , samo moze biti neki sat ranije ... ali ko kad moze , bice druzenja celi dan ...

Za sad : mracni , AlexRipley i brale ... Ajde produzite spisak :D


Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #247 on: March 20, 2015, 11:31:48 PM »
Ima li neko standard servo viška na zajam? :)

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #248 on: March 21, 2015, 09:51:42 AM »
E jbg kole , jos nije stigo ???
Ajde svrati danas da se druzimo , ako si slobodan skokni bice tu i neka mini letelica ...
Ja donosim monstera probaces ga krug , dva .   

Od 11h karting staza ...

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #249 on: March 21, 2015, 09:39:52 PM »
Danas kao i prosle subote odlicno druzenje ...
Kao i uvek ja cu da smaram na forumu a vi ostali cutite :D pa da me banuju zbog uzastopnih postova  :sljus


Ja , kole , AlexRipley i brale ... super zezanje , sutra ista meta isto rastojanje , samo malko ranije ... oko 10h ...


Pogled na stazu sa visine :D









Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #250 on: March 22, 2015, 10:03:29 AM »
Koj vam je djavo u deset da zakazujete? Ko ce normalan ustati tolko rano u nedelju i ostaviti porodicu da ode da se vozi? I valjda se organizuje preko sms-a ne cita svako forum non stop... Ja u 10 necu i ne mogu. Lep provod.

Offline AlexRipley

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #251 on: March 22, 2015, 10:21:53 AM »
Da se i ja javim, da ne bude da je Mracni samo aktivan  ;namig



Jbga Vaci, moja zena jedva ceka da vikendom me istera negde sa detetom, sto pre to bolje  :)

Ja cu tamo za nekih pola sata, sat

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #252 on: March 22, 2015, 10:45:57 AM »
E jbg sad , ja sam poslao sms zadnjih 2x i nisam dobio odgovor bar da nestizete ili tako nesto ... pa reko da ne smaram non stop ... a danas od 10h iz razloga sto ce mozda pasti kisa popodne i bas zbog porodice ... dok svi spavaju izvozimo se a onda naj lepsi deo dana prosetas sa zencetom do grada :)

Sledeci vikend saljem svima sms , pa se dogovaramo u koliko sati ..  od prilike kole ce biti kompletan , ja i sale , ostaje pitanjce za tebe oces doci sa makinom i onda je cela ekipa u full-u na okupu :p

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #253 on: March 22, 2015, 01:21:32 PM »
Ono brdasce kod mene, mnogo dobro. Ako hocete da uzmemo asove u sake i za sat vremena da napravimo lepe skakaonice svi zajedno. Pasce lepa prolecna kisa i sve to utabati i onda imamo i offroad zanimaciju. Razmislite o tome i recite ovde dal ste za. Ja sam juce montirao novi servo i otisao tamo da skacem malo, bas dobro zezanje.

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #254 on: March 22, 2015, 02:36:51 PM »
Evo da se javimo , zasto 10h pa zato sto smo ostali do 14h :D i to samo ja i sale ... 2 ciklusa praznjenja i jedno punjenje baterije na licu mesta , a u pauzi voznja nitrasha :D

Sto se tice off road staze ja sam uvek za , i ako treba da se motika tu sam , samo da se dobro zezamo ...

Za sad bi mogli da se prvo sastanemo jedan vikend svi na ovoj on road stazi :D pa da se slatko ispricamo ...

Realno ja sa dva monstera nemam sta da trazim na betonu ali svakako zelim da me operete tim raketama :D Tako da meni vise prija off road staza ... ali mislim da je lakse naci neku gotovu kao ovu kod merkatora , nego da pravimo sami ...

Ali ako treba da se zasucu rukavi onda sam tu :D