Author Topic: Prepravka u dvomotorac  (Read 8975 times)

Offline Adde

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: Prepravka u dvomotorac
« Reply #15 on: May 28, 2013, 06:54:42 PM »
Hvala Veljko, ovo tvoje resenje je 2 X 500W = 1kW = 1.34 KS a OS 40 ima manje od 1KS. A uz to su i dosta teski, 110 grama + dodatci. Imam nekoliko elisa 10 X 5 i verujem da bi manji motori sa tim elisama odradili posao. Sta mislis o ovome: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18160__Turnigy_Aerodrive_SK3_3530_1150kv_Brushless_Outrunner_Motor.html
Ako vec znas odgovor, cemu onda pitanje?

Rekao bih da je ovo sto si napisao OT i neznam sta zelis da postignes time osim sto zelis da me provociras? Ovakve provokacije me ne tangiraju i obicno ne odgovaram na njih ali tebi cu odgovoriti. Ne zbog tebe vec zbog drugih.

Ja sam pocetnik u ovom hobiju i imam neke svoje teorije ali nisam siguran da su ispravne. Takodje sam siguran da ovde ima kompetentnih ljudi koji znaju ovu problematiku mnogo bolje od mene i koji su spremni da pomognu Mene interesuje misljenje drugih ali mogu valjda da kazem sta mislim o predlogu. Ili mozda treba da slepo poslusam sta se napise? Forumi su za diskusiju i razmenu misljenja, e sad ako ti imas neko drugo vidjenje izjasni se.

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Prepravka u dvomotorac
« Reply #16 on: May 28, 2013, 10:06:11 PM »
Samo jedna ideja , ako vec hoces da se igras, mozda moze ova varijanta umesto 2 motora:




Offline Adde

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Re: Prepravka u dvomotorac
« Reply #17 on: May 28, 2013, 10:15:50 PM »
Prvi put da vidim nesto slicno. Interesantna ideja ali mislim da ostajem kod svoje.