Author Topic: Lezajevi za motor  (Read 2807 times)

Offline mihajlo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 144
Lezajevi za motor
« on: December 02, 2013, 04:30:32 PM »
Menjao bi lezajeve na motorima(Turnigy 2836) od moje hexe .Nemam nikakva iskustva ni saznanja koji su lezajevi dobri i gde se mogu kupiti.

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 745
Re: Lezajevi za motor
« Reply #1 on: December 02, 2013, 05:43:11 PM »
www.ljubex.com       imaju skoro sve a cene su smeshne + imaju permatex bearing mount + lock-tite ceo program...

 4X10X4   = 33 dinara
 4X12X4   = 48 dinara     

      lezhajevi izgledaju perfektno, imaju od raznih firmi, sad sam menjao lezhajeve na 14 motora i svi rade extra.....

Offline mihajlo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 144
Re: Lezajevi za motor
« Reply #2 on: December 02, 2013, 08:50:47 PM »
Bas me i zanima ovaj 4x10x4 moze li neki podatak koji su za preporuku, kao sto sam i rekao ne razumem se u lezajeve.

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 745
Re: Lezajevi za motor
« Reply #3 on: December 02, 2013, 10:50:53 PM »

    Ima vise proizvodjaca lezajeva, ljubexi uvoze sto se vidi i na njihovom sajtu neki sredji kvalitet, racunajuci da su to turnigy motori, jasno je da se u njima nalazi neshto najloshije sto postoji kinesko na svetu.. Suludo bi bilo stavljati u njih lezhajeve od 20 e po komadu, jer ceo kineski motor sa poshtarinom ne'kosta toliko...

    Jedino sto ljubexi nemaju maloprpdaju, pa im se mora uplatiti preko racuna, al za taj lezhaj cena od 33 din u koji je ukljucen pdv + imaju ih na stanju, je prilicno ok...

Offline grebic

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 585
Re: Lezajevi za motor
« Reply #4 on: December 03, 2013, 12:09:17 PM »
Prilicno ok?!  To je smesno... Ja sam u Cacku placao kineske, budjave lezajeve po mnogo vecoj ceni. Japanske da ne pominjem...I to ih nema na stanju gotovo nikada. Koliko sam razumeo gospodju preko telefona ovo su neki italijanski lezajevi. Kakvi god da su, za te pare...msm stvarno... (yay) Minimalna narudzbina je 500din i mora se uplatiti preko neke firme, posto ne saradjuju sa fizickim licima. Rade veleprodaju
Hvala za radnju ()-() (<--)

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Lezajevi za motor
« Reply #5 on: December 03, 2013, 01:12:25 PM »
kad smo već kod gospođe, prijatna je za oko.  ;namig

Offline grebic

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 585
Re: Lezajevi za motor
« Reply #6 on: December 03, 2013, 01:23:48 PM »
Ha ha...to vec ne znam...ali ako je tako, mozda ipak prosetam da vidim kakva je ponuda...lezajeva :_D ()-()

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 745
Re: Lezajevi za motor
« Reply #7 on: December 03, 2013, 10:39:42 PM »
 
   Zove se Vesna i izgleda ko avion, a i ove druge nisu loshe, kuvaju kafu i chaj, ja sam oma uplatio 60 lezhajeva....

 (pijemo) (pijemo)                              (<--) (<--) (<--)