RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Spark F3A - Krill Model

<< < (3/8) > >>

pnedic:
I ja sam sa uzivanjem gledao kako Spark perfektno (sa moje tacke gledista) izvodi svaki momenat leta, zahvaljujuci pilotu Nikoli. To je bilo vrlo inspirativno, mislim za svakoga ne samo za mene.

Takodje moram da pomenem, i da se zahvalim, Nikoli sto je pored zadovoljstva koje je imao sa Sparkom, vrlo rado, meni poklonio cas obuke sa mojim trainstar-om (na duplim komandama).

SABURO:
Nema na cemu pnedic i drugi put. Hvala svima na lepim recima. 8)
Nazalost nisam stigao da ga letim od subote, pa vam ne mogu preneti neke nove utiske. Generalno gledano, zelja i cilj su mi se ostvarili i sada ostaje samo da vezbam jos vise i dovedem sebe na nivo F3A pilota koji sa ponosom i bez imalo stida treba da predstavi Srbiju na nekom od takmicenja u okruzenju. Svaki pocetak je tezak, sreca pa nisam jedini u ovoj prici i sto ima jos par ljudi koji dele slicne ciljeve i koji prozae isto sto i ja. Nismo imali od koga u Srbiji da ucimo o F3A letenju i nekim cakama, ali smo vremenom i nasim angazovanjem dosli i dalje dolazimo do informacija koje nas guraju napred. To znanje svakao prenosimo i na druge RC pilote,pa koga zanima moze sve da pita ovde ili na aerodromu.

 (pijemo)

SABURO:
Zaboravih da napisem o logotipu par reci. Glavna zamisao je bila da se iskombinuju tri-cetiri stvari; simbol za snap roll, F3A tim Srbije, silueta aviona i zastava. Po meni Milos je odradio odlican logo koji zadovoljava zelje F3A tima.

 (pijemo)

SABURO:


Hvala Mare za snimak  (res)

marko:
Nema na cemu tebra  ;namig

Samo da se snimamo .... i letimo  :superman:

M. (pijemo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version