RC MODELI JEDRILICA > THERMAL

konverzija na struju?

(1/2) > >>

Gatti.Gatozza:
Igrom slučaja, juče sam dobio na poklon ova dva trupa koje je pre desetak godina radio momak koji se zove Aca, a koji živi u Titelu. Pravio je modele, kalupe... sve što je bilo potrebno. Ono što moram da kažem je da ove stvari izgledaju jako kvalitetno. Koliko sam shvatio, rađene su serije za inostranstvo, ili je bilo planirano da se te stvari rade (Graupner?).
Dužina kraćeg je oko 880mm, a dužeg oko 1250mm.
Ono što me zanima, da li je moguće uraditi konverziju na elektro? Da li imate neke preporuke? Ja sam oduvek hteo da pravim jedrilicu, ali sam se uvek nećkao jer sam smatrao da trup ne mogu uraditi. Sada pošto ga imam na raspolaganju, bacio bi se na posao u nadi da ću na proleće imati novu pticu.
Da li neko zna koji su ovo modeli, da bi probao naći neke planove za pravljenje krila i horizontalaca.

Ako će neko javno obećati da će krenuti u izgradnju, poklonio bi ovaj kraći trup nekome sa foruma.  ;namig

Gatti.Gatozza:
i još 3

Viper:
Obecavam:)

Gatti.Gatozza:
Mali trup ide u Bataju. Žao mi je, Viper. Bio si brz, ali ne dovoljno :) 

Inače, saznali smo da je manji najverovatnije Pilatus B4. A još je zanimljivije to što na 13 maju imamo Fieseler Storch-a koji bi ovo mogao da tegli. hmmm... (fiu)

Viper:
Jbg,sledeci put:)
A bas sam mislio da pravim neku da lecim zivce...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version