RC MODELI JEDRILICA > THERMAL

DLG Marabu - klasa F3K

(1/9) > >>

branek:
Pozdrav,

posle multi-kilovatnih pogona, na red je došla i jedna jedrilica za diskus lansiranje. Jutros je stigla (hvala RCSrbiji na velikoj pomoći u nabavci)

Evo par slika na brzinu, više slika sledi u toku sklapanja...











Inače, biće 3 iste ovakve jedrilice u BG...  :)aplauz Možda padne i neko takmičenje...  :jaki:

IVAN3D:
Bravooo

Koja je lova u pitanju???
Mozda vam se i ja prikljucim ;)

SABURO:
Uuuuu odlicna je, jedva cekam da sastavim svoju .... Ivane, Marabu je nabavljen odavde:
http://www.hobbyarena.cz/page2.php

F3K kategorija je po meni jako interesantna, a zamisao sa ovim modelima je čist hedonizam i uživanje u danima kada ima previse vetra i termičkih udara za klasično akro letenje...

Branek je to organizovao preko Vlade (hvala  (pijemo) ) pre koji mesec i F3K je napokon stigao do nas. Jbg Čehu je trebalo vremena da napravi tri jedrilice pa otuda i toliko kašnjenje, a bio je plan da ih poletimo na ovo leto...Nažalost sačekaće termale naredne godine...mada Branek se hvalio da njemu termali nisu potrebni, jer kada zamane ode ona u statosferu....  :big smile voli čovek da se hvali, e sada da li je do fizičke spreme ili to što je višlji od Duleta i mene, to ćemo saznati uskoro...  ;namig

Evo i fotke kako izgleda u letu.





IVAN3D:
Cena je izgleda tajna....

Ali razumem vas ipak sam ja bio numero uno i numero duo na planeti u necemu prilicno slicnom  :big smile :_D

Jako sam zainteresovan....

Ok ima i drugih modela ali fora je da svi lete isti pa ko je najbolji nek pobedi....

branek:
Ivane imas u PP sve...

Ajde, ja sam za...

Dzoni, generalno treba 2 dana da se sklopi i livada, kakva crna sledeca godina... :) Sledece nedelje druze.. :)

Ja vec sutra pocinjem... nemoj da oklevate Dule i ti, glupo da sam vezbam... :jaki:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version