RC MULTIKOPTERI > PITANJA POČETNIKA O MULTIKOPTERIMA

izbor multikoptera

<< < (2/3) > >>

vpilic:
SVI KOJI KORISTE Folding Base for DJI GPS kao sto je na snimku (2:21) obavezno pre svakog leta proverite ako je dobro zategnut.
U slucaju da nije dobro stegnut, GPS se moze okrenuti i onda dolazi do VELIKOG PROBLEMA!!!


--- Quote from: popovicr on November 12, 2013, 11:48:00 PM ---Obe letelice su jednako dobre. Stvar je izbora.

--- End quote ---
Radovane sa kojim gimblom si leteo Blade 350 QX???


turshija:

--- Quote from: deki-ns on November 10, 2013, 08:07:42 PM ---Planiram kupovinu nekog multikoptera, koji bi će mi služiti za amatersko snimanje.Planiram da ga koristim u kombinaciji sa GoPro 3 black edition koji već imam i sa nekim jeftinijim gimbalom.
našao sam ova dva modela koja mi deluju primamljivo Blade 350 QX i DJI Phantom.
Koji bi od ta dva bio bolji izbor i da li ima neko da mi preporuči možda nešto bolje u toj cenovnoj klasi?
Moram da napomenem da sam gotovo totalni lajk što se tiče multikoptera!

Hvala!

--- End quote ---

Ja sam takodje u istoj situaciji, i takodje sam se dvoumio izmedju ta dva quada, ali ocigledno je Phantom mnogo bolji za snimanje posto je puno stabilniji.
Evo je tema koju sam otvorio pre mesec dana: http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,12040.0.html
QX je mnogo bolji za "sportsko" letenje (brzi i okretniji), a Phantom za snimanje :)

deki-ns:
Ja sam rešio dilemu tako što sam odlučio da za početak sastavim sam jedan quadrocopter.
Verujem da za manje novca i uz malo truda mogu da sam sastavim mnogo bolji quadrocopter.
Danas sam poručio sve komponente pa ćemo videti kako će ispasti kada sve sklopim.

cakra:

--- Quote from: deki-ns on November 20, 2013, 07:22:36 PM ---Ja sam rešio dilemu tako što sam odlučio da za početak sastavim sam jedan quadrocopter.
Verujem da za manje novca i uz malo truda mogu da sam sastavim mnogo bolji quadrocopter.
Danas sam poručio sve komponente pa ćemo videti kako će ispasti kada sve sklopim.

--- End quote ---

savrseno si u pravu :)...DIY je ipak neprevazidjen ako hoces nesti i da naucis...mozda neces mnogo ni ustedeti, ali znanje, iskustvo i osecaj kad nesto sam napravis -ne mozes kupiti!

da ti poslajem jedan quad ram? Al 14x14 nekih 500mm raspon, MK centerplate od vitroplasta...sve ofarbano i novo...ja nemam nameru da ga ikad sastavim...
Ram je naravno dzabe...:)...
 (<--)

deki-ns:
Hvala na ponudi  (res), ali ja sam vec porucio i neki ram.Ukoliko se desi da ram koji sam porucio nevalja ja Vam se javljam

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version