RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

SU 31

(1/5) > >>

radisa.radic:
Evo nakon godinu dana petljanja sa modelima od penastih materijala resih da se oprobam u izgradnji od balze ,rec je o modelu iz naslova a planove mi je poslao kolega Soprano .Inace plan potice ako se nevaram od Mirceta .Model je sklopljen za jedno 6 sati sve glavno polepljeno ,ostalo da se plankira krilo i jedna strana trupa, inace radicu dva modela istovremeno jedan ide kod kolege DEKIJA   .Postavicu i slike mada ima dosta o ovom modelu na forumu pa nije neka novina  pozzzzz....

sova:
svaki novi model ne nova novina!!! svaki letac ga sklapa na svoj nacin i ima novo iskustvo a mi imamo uzivanje u gledanju kako to drugi rade!

firebird:
Nije poenta obavestiti nas da si kupio novi model, vec je poenta predstaviti gradnju i sklapanje i dokumentovati to sa sto vise slika!

Na taj nacin pored uzivancije koju imas dok ga sklapas, uzivamo i mi ostali gledajuci kako napreduju radovi i prateci sve zgode i nezgode koje tom prolikom nastaju.

Kakav bi forum bio kad bi vecina postova zvucala ovako: "Danas sam kupio i sklopio novi model...taj i taj...sutra ga letim..cao..."

Postavljanje slika i tema, meni licno, mnogo pomaze da saznam o modelu i donesem odluku da li hocu i ja takav, kazem meni licno, ne znam za ostale...

Dakle druze, postavljaj slike i nemoj da se ustrucavas da pises o tome, puno uspeha u gradnji i srdacan pozdrav.   ()-()

radisa.radic:
Ma slike cu postaviti obavezno pogresno ste me razumeli mislio sam da ne smaram sa istim modelom koji je vec toliko puta prikazan tokom gradnje pozzzzz...

radisa.radic:
Evo dokle se stiglo od juce poslepodne nastavak tokom popodneva pozzzz...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version