Author Topic: xaircraft superx  (Read 4896 times)

Offline Saka

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
  • Leteti leteti i samo leteti
Re: xaircraft superx
« Reply #15 on: December 03, 2014, 10:40:25 AM »
@Saka
hm, vidim da imas viska jedan 3508 :)...pa sta ga znam, kad uporedim ove moje motore  roxxy 2827 -sunnysky3108 mu dodje kao gigant!
mogu misliti te 3508 koju su za nijansu veci...
Vodim se idejom da ako su ovi postojeci motori sasvim dosta za quad-nema potrebe da ga dodatno opterecujem vecim motorima...iskreno,po nekim specifikacijama bili bi dosta i sunnysky 2216/650kv...da o 2814 seriji ne pricam...ali ideja o direktnom montiranju propelera na motor me ipak vuce u pravcu 31xx/35xx serije...
Mada, po prvim testovima nisam nesto impresioniran tim propelerima?
Izgleda da je onaj setup koji fura xaircaft-31xx motori/800KV u kombinaciji sa APC 11x4.7 plasticni elisama na 4S batt. nije bezvezna kombinacija... mmmm

Bas sam juce vratio graupner 11x5 elise na hexu-koju niko nece da kupi   ;namig (hteli bi ali bre previse filozofiraju... lol )  bio sam -opet, iznenadjen kako to fino i mirno leti...ntm prop3530/1100KV motocine na 3S batt. 3800mA cca 8-9 min leta. Snage na pretek...

Iako mrzim te motore zbog njihovog velikog KV-a, i nemogucnosti koriscenja na 4S (ne, necu da koristim elise od 8-9 incha  ;namig ) izgleda da im prijaju te graupner elise...mozda 10x5 bi bile bolji izbor...

 (<--)
Steta sto nemam 4 viska, ovaj 3508 sam dobio jedan  crveni umesto crnog 3508 kinezi su čudo :-)
Ja opet kazem da sam teski pocetnik ali meni na apc 11x5 je uzas,jeste da mi balanser van balansa pa je moguce da je i to u pitanju (work) ,na 5 vrsta 10x4.5 leti prelepo ,vreme leta mi 17 min normalno samo suv quad ali gas do daske :)
Cekam sad gemfan karbonske 10 mislim da to u kombinaciji sa ovim motorima ce bude pun pogodak.


Offline motorola_la

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
    • moj fb :)
Re: xaircraft superx
« Reply #16 on: December 10, 2014, 01:45:52 PM »
још један тест minix , eno vec ga ima na bangood-u , pa sam mislio da ga porucim  (yay), mišljenja ...



Offline cakra

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 269
Re: xaircraft superx
« Reply #17 on: December 10, 2014, 08:37:01 PM »
Pa... ne znam za minix (verovatno cu sebe castiti  sa jednim minix-om -donece ga deda mraz  (spava)) ali ako je bar malo slican sa superX, imas preporuku!

Cena je smesna...u svakom slucaju vredi probati...poruci ga i ako ti se ne svidja-otkupicu ga ja :)...
Ja bih ga vec ranije porucio ali se trenutno bakcem sa fpv monitorima i predajnicima-to mi je prioritet...a para nazalost nikad dosta :).

 (<--)