RC MULTIKOPTERI > PITANJA POČETNIKA O MULTIKOPTERIMA

pomoc oko pravljenja -sklapanja hexacopter-a

<< < (4/9) > >>

banbo:
E ovako, APM nije u opste losa sprava i APM 2.6 je u stvari sad vec  APM 3.1.5 :)

Ja kupio ovde

http://www.aliexpress.com/store/product/APM2-6-NEO-6M-GPS-Compass-w-Foldable-Stand-APM-Shock-Absorber-Power-Module/727847_32223607201.html

I uradis ovo kad sklopis sve

Saka:
U banbo ovo je extra cena jos dobijas nosac za gps i sve komplet .
Brankelot ako si se odlučio za APM onda ti je ovo sto je banbo ostavio link odlična kupovina

cakra:
2.6 je oznaka verzije hardvera...u ovom slucaju-bez onboard kompasa....a 3.1.5 je oznaka verzije softwera (al sam pametaaan  lol )
Kole rece da je probao 3.2...i da je odlican?

Mene bi zanimalo da li neko ima-leti sa pixhawk-om? (ili ti 32 bitni APM :)  ) Nemoguce da bas niko sa foruma nije probao taj fc? Nije vise ni skup...
Ili su svi presl u "profesionalce" i lete sa nazom/wookong/A2  ;namig

Ja sam finansijski "iscrpljen"-dotukao me gopro3+ i troosni dys gimbal  lol...pa se nema za experimentisanje  (___)

 (<--)

kole_niš:
I ja merkam taj pixhawk, al koliko vidim još nije za nas, jer ima puno stvari koje ne rade kako treba. Nije drugo, nego će se slupati kopter, pa posla ni tamo ni vamo :) Tako da ga za sada ni ja ne preporučujem, al svejedno, ako neko ima iskustva, nek podeli gde god.


3.2 verzija software-a izlazi sredinom meseca, ja u najveće testiram beta verzije 3.2, i sve do sada radile su mnogo bolje nego 3.1.5 koja je trenutno poslednja stabilna. Mnogo perverznih stvari ima i u android aplikacijama za APM, DroidPlanner, pa još beta verzije isl...

Saka:

--- Quote from: cakra on November 05, 2014, 11:51:26 AM ---Ja sam finansijski "iscrpljen"-dotukao me gopro3+ i troosni dys gimbal  lol...pa se nema za experimentisanje  (___)

 (<--)

--- End quote ---
Jos da su ti neki dobri sunnysky motori :)  (pijemo)


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version