RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!

<< < (5/25) > >>

banbo:
Ozbiljnos u svemo sto sam do sad video je za svaku pohvalu. Jako mi je drago da vidim da se i kod nas neko uhvatio u kostac sa svim problemima i uspeo da se izbori i  (work) ovako nesto.  (res)

Agama:
Inače to tako i treba da bude :)
Dobili smo baš lepe pohvale sa svih strana od više  inostranih vozača iz Slovenije, Nemačke, Italije i Francuske...

Godinama su se kod nas pričale samo priče o nekoj stazi...tako da je i bilo krajnje vreme da se nešto tako napravi
Sad konačno imamo pravu offroad stazu :) i treba samo još vreme da nas posluži i pun gas vožnja  :)


Sledeći korak je otvaranje - registracija saveza  i od sledeće sezone organizacija trka
                 

Daky:
Cekajte, hocete reci da je otvaranje sad 21.09.2014?  :big smile :big smile :big smile :big smile

mishko.bb:
Staza izgleda fenomenalno, sve pohvale

deki:
U Petak bio službeno do Svilajnca i svratio da vidim ono o cemu se ovde komentarise,gledao na slikama stvarno o.k.ali kada sam video uzivo,odusevljenje!sve pohvale, stvarno izgleda vrhunski,odrađeno extra...u Subotu otisao i pazario Losi truggy 1/8(mamba castle).Napokon da ima nesto i blizu Jagodine!
Pozdrav svim drugarima!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version