RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!

<< < (12/25) > >>

AlexRipley:
Ne mogu reci reci hvale Saletu i svima koji su ucestvovali u pravljenju same staze i danasnjoj organizaciji otvaranja staze. Domacin za primer, bilo je meze, rostilj, pivce, ma sve....  ()-()

Staza je fenomenalna, mnogo bolje se voze 1/8 modeli, ali nista ne fali ni 1/10. Jes da sam moj jadni kinez zabo pravo u ogradu na 3S, ali dobar je  (yay) uspeo je da prezivi, ali maska nije :)
 
Jos jednom - svaka cast domacinima i hvala puno na gostoprimstu!

Mali snimak iz box-a:

https://www.youtube.com/watch?v=xIJKLjWBT9I&feature=youtu.be

sman:
Stvarno je bilo fenomenalno, odlican domacin, organizacija ekstra, drustvo takodje :)aplauz    (res)
S obzirom da prvi put vozikamo na stazi, ja i moji vozaci smo prezadovoljni...Vozilo se svasta ali je bagi bagi (res)


deki:
Stvarno jedno lepo druzenje,za Saleta kao domacina samo reci hvale,bilo je i poklona!Lepo je sresti sve te ljude sa foruma,primiti mnogo korisnih informacija i videti gomilu odlicnih modela i opreme, kao i odlicne vozace...evo par skromnih fotografaija....

Vaci:

--- Quote from: deki on September 28, 2014, 10:16:48 PM ---Stvarno jedno lepo druzenje,za Saleta kao domacina samo reci hvale,bilo je i poklona!Lepo je sresti sve te ljude sa foruma,primiti mnogo korisnih informacija i videti gomilu odlicnih modela i opreme, kao i odlicne vozace...evo par skromnih fotografaija....

--- End quote ---


E ne moze tako, izledam debelo na ovim fotografijama!!! oo)) Brisi to i kaci duge  :_D

Stex3105:
Odlicno :) Sve pohvale ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version