RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!

<< < (13/25) > >>

jorgo:

(upaliti "HD Quality")

 -FOTOGRAFIJE-

jorgo:
Malo i "klip-ova":

 -stazu zvanicno otvorio, vlasnik, Sale - "agama"



(upaliti "HD Quality")

mantagt:
Evo i ja da napišem koju o stazi i otvaranju iste...

Pre svega Sale svaka ti čast! Svaka čast tebi i ljudima koji su ti pomogli da napravite ovako dobru stazu i sve oko nje i hvala vam puno!!!

Otvaranje je bilo extra, sve na nivou, puno ljudi, puno modela, lepo i kulturno, a i bili su i lepi pokloni... Još jednom Saletu i ljudima oko njega svaka čast!

Staza je super, extra, kao i sve ostalo oko nje, tu je sve potrebno za maksimalno uživanje u ovom hobiju...

Sama staza nije teška i uz podosta vožnje i vežbe može jako lepo da se vozi, podloga je odlična, a skakaonice su priča za sebe, pogotovu ona velika o kojoj je Veljko pisao, ta je i meni pravila problem, ali polako uz oprez i dobro nameštanje može lepo da se preskoči, ostale nisu problem i brzo se uče...

Sve u svemu ja sam prezadovoljan stazom i pratećim elementima, zadovoljan svojom vožnjom i svojim modelom... Što se mene tiče ja sam svoje lutanje po klasama i modelima završio, definitivno je to buggy 1/8 i tu se zaustavljam... lol

pozz

jorgo:
 :)   -prvi na stazu izasao, "magic", i junior Nikola

 (upaliti "HD Quality")



deki:
mozda nije lose ako postoji neki plan da imamo info,kakva su pravila koriscenja staze,koja je mesecna clanarina i sl.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version