RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!

<< < (14/25) > >>

r-xx:

    Staza izgleda svetski, svaka cast!!      (pijemo)

jorgo:


(upaliti "HD Quality")

jorgo:



(upaliti "HD Quality")

AlexRipley:
E, ovako. Turnigy protiv staze  :big smile

Cim sam izasao na stazu primetio sam da ne mogu ici pravo, krivi tockovi, kad ono cvrc. Nisu krivi tockovi vec som - citaj -JA je stezao te iste tockove i iskrivio deo  :sljus (na autu se to zove homokineticki zglob)gde idu osovinice kroz njih:






gripa nisam ni imao, stock tockovi su bili uzasni, kao da auto ima zadnju vucu i cim se doda gas hoce zadnji kraj da pretekne prednji.

Vozio sam na 2S i bilo je OK, sve dok nisam probao 3S i zainatio se na pravcu da cu uspeti postici barem neku brzinu i onda se desilo  (yay) i bram u zid (tu sam dokazao svoje neiskustvo-umesto kocnice ja sam jos stisno gas, jbga). Izgledalo je kao da je samo maska pukla, nastavio da vozim jos nekih 4-5 krugova i nestala je prednja vuca  mmmm :



Naime, prilikom udarca izleteli su srafovi iz ovih donjih rogova sto drze se za sasiju odozdo i ja sam takvom voznjom opteretio osovinu koja ulazi u prednji diferencijal, par udaraca posle onog velikog napred i ona je morala da pukne. Mukica  :)

Elem, jedan predivan dan, upoznao sam se malo vise sa ovim sportom (citaj-video koliko nemam pojma nista o ovome) i naravno ljudima, video da ovaj moj model ima decije boljke koje ispravljamo do sledece posete staze. Sinoc cim sam dosao narucio sam Pro-line gume, bolju masku, naravno zamenske delove sa Hobby King-a.

Hvala jos jednom svima, narocito prijatelju u crvenoj majici koji mi je neznam koliko puta vadio model iz onog skroz levog skoka :) ziveli i uzdravlje  (pijemo)

tibeteagle:
Bravo svima na trudu i energiji za lepu stazu.  :)aplauz Video sam slike na drugom sajtu od čega je ovo preoblikvano.   ???
Bilo bi interesantno da neko stavi neku kamericu na autić i da napravi snimak od starta do cilja, da se vidi staza i iz te perspektive, ako još niko nije.


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version