RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!

<< < (16/25) > >>

magic:
Jorgo svaka cast za snimke, svi smo bili zaokupirani voznjom i srafljenjem tako da je bas super sto si snimao. HVALA!

poz

sman:
Ovaj zadnji video mi se najvise svidja, to je moja prva voznja na stazi... ;namig Drugo punjenje gorivom i  (yay)...
Druga voznja je krace trajala, previse sam se bio opustio i bum .  :sljus

jorgo:

Gatti.Gatozza:
Au, svaka čast svima koji su bili uključeni u izgradnju staze.  Sve ovo što sam video deluje mnogo ozbiljnije nego što sam mogao i da pretpostavim. Tribine, deo za servis, betonske staze unaokolo, i sve to lepo pokriveno. Iako nisam nikad video stazu za RC automobile, pretpostavljam da je ova sasvim reprezentativna i za evropske okvire, svakako tako izgleda.
Nadam se da će ovo biti podsticaj RC vozačima da se uigraju i da krenu po takmičenjima u okolini.

Kakva je priča sa reklamnim banerima? Da li to imamo novog prodavca RC opreme u Srbiji?

bojan:
Pozdrav svima, prvo i ja da cestitam na ovako jednoj fantastinoj stazi nevidjeno dobro izgleda, ono sto bih zamolio one koji su imali iskustva da napisu malo kako su im se ponasali modeli sc1/10 koliko su u mogucnost da savladaju ovako zahtevnu podlogu i skokove pogotovu onaj najveci. Dali je bilo pokusaja neke trke 😃 izmedju pomenutih itd. Hvala i nadam se skorom vidjenju na stazi

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version