RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

ZVANIČNO OTVARANJE RC OFFROAD STAZE BIĆE USKORO!

<< < (17/25) > >>

banbo:
Pa da i ja pohvalim ljude koji su ocigledno mogo truda i sredstava ulozili u ovu stazu (o rovovskoj borbi sa zenama kod kuce necemo pricati  :big smile ). Po svim fotografijama, video snimcima i lepim komentarim, momci, izgleda da ste uspeli da ostvarite ono sto ste naumili, i svaka vam cast  :)aplauz :)aplauz :)aplauz  (res)

sman:

--- Quote from: bojan on October 01, 2014, 12:35:46 PM ---Pozdrav svima, prvo i ja da cestitam na ovako jednoj fantastinoj stazi nevidjeno dobro izgleda, ono sto bih zamolio one koji su imali iskustva da napisu malo kako su im se ponasali modeli sc1/10 koliko su u mogucnost da savladaju ovako zahtevnu podlogu i skokove pogotovu onaj najveci. Dali je bilo pokusaja neke trke 😃 izmedju pomenutih itd. Hvala i nadam se skorom vidjenju na stazi

--- End quote ---

Evo ovako, ja nisam vozio ali su vozili moji "omladinci" i to ultimu sc i Turnigy 2WD buggy. Gledajuci ih kako voze a i po njihovoj prici moguce je voziti ovu klasu ovde, a mogla bi i da padne neka trka. :big smile
Voznja sa ovom klasom je teza i zahteva vise umeca, sto je i Magic skoro pisao u predhodnim postovima. Konkretno, na ovakvoj podlozi koja je izuzetno zahtevna za ovu klasu, bitne su dobre gume i naravno nekoliko krugova za upoznavanje staze.
Ultima je imala dobre gume i solidno se je ponasala na stazi, dok je bagi imao losije (nismo imali druge) i bilo je bas tesko kontrolisati ga. Kad su skokovi u pitanju, mislim da na najvecem i sledecem treba samo da provozaju a na ostale moze i da se skace, odnosno ako je trka, svaki vozac da odluci sta mu je pametnije ciniti. (yay)
pozdrav   

vladasimon:
Ljudi, Nele i ja planiramo ceo vikend da provedemo na stazi, znaci subota i nedelja u fullu ;) Mozda se i preselimo uskoro   (har)
Tako da vi planirajte, organizujete se pa se vidimo   ()-()

E, da... staza ce biti taze izvaljana ;)

deki:
U nedelju dolazim!

Vaci:
Dali neko zna koja je cena koriscenja staze, kakva je clanarina mesecna/godisnja/po koriscenju, ima li nekih pravila i uslova...? Ako je ovo negde istaknuto molim vas da me uputite. Proci ce jos vremena dok mi stigne auto, ali bih voleo da znam.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version