Author Topic: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU  (Read 33446 times)

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #105 on: September 24, 2014, 10:17:45 AM »
Skola nema veze, ti mi delujes kao OK decko, malo svojeglav, kasnije to nece biti mana, verovatno vrlina, ali treba malo svakojakog zivotnog iskustva,  apoceo si da skupljas.. nadam se…
Ja sam zavrsio srednju elektrotehnicku Nikola Tesla, pre :mhm mesec dana sam se peti put ozenio, u mojim godinama se racuna x 3  :sljus

Samo polako i razborito (<--)

Cestitam,sa zakasnjenjem  (pijemo).Ova tema je malo odlutala,drago mi je da je skola ista,vidim da su vecina modelara inzinjeri ili imaju elektrotehnicku skolu,sto mi je veoma drago.
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #106 on: September 25, 2014, 07:08:04 AM »
Hahahaha, ma opusteno nije smak svetaa.. Nego idemo mi dalje ajde da letimo... Zaboravite proslost! :-P (<--) (<--) (<--)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #107 on: September 25, 2014, 08:27:44 AM »
 (pijemo)  :mhm (<--)
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline rajevic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 460
  • Jumper T16 Pro with EdgeTX
    • Rajevic
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #108 on: September 25, 2014, 01:17:43 PM »
Jedino se ovde kajem zbog Zajka,covek poklonio model a ja nisam uspeo ni 15min da letim,ali potrudicu se da to ispravim.  :sljus  ;namig
PS. u isto vreme smo kuckali… a u medjuvremenu poceo KESIC na B92
Mislim da bi 15 min. bilo previse veliki uspeh… ne treba da se kajes zbog mene…. premda bih voleo da si uspeo, jako… ima vremena…

Treba negde da se kajes zbog sebe samog, brzopletost, nadam se..

Prvu priliku ti je ujak dao, nisi je dobro oskoristio,
drugu priliku si dobio od mene.. OK nista strasno, nisi savladao letenje, pa mislim ni obuku na Simulatoru, sedi dole 1….
ides na popravni… sreca steta mala na avionu, zanemarljiva…
veca je steta, ako nisi skapirao, to sto nekako pocinjes da propustas prilike… a to ne bi trebalo da ti predje u naviku…

Moj ti je savet, poslednji, ako isti ne prihavtis.. nema smisla savetovati na preskok…
Sedri, kad imas vremena mimo skole.. udri po tom simulatoru jedan isti takav neki avion i narednih 7 dana ne pustaj..
poleti..leti 2 kruga, obicno normalno kao pravi avion i sleti (doguraj da bude savrseno)…

Kad to savladas, javi se… sedi na autobus dodji do mene, ako te puste roditelji, na ceo dan i letecemo ceo dan na duple komande, dok se ne osamostalis, bice dovoljno jedan dan, ako se ubijes od simulatora…

 (<--) (da ne nazdravljam pivom maloletan si)

ČIKA ZAJKO SKIDAM KAPU  (res)

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #109 on: September 25, 2014, 05:46:50 PM »
 (res) (res) (res) (res) (res) (<--)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #110 on: September 26, 2014, 12:16:59 AM »
Sve je u redu, samo nisam navikao da se "čikamo"….. "starac" mlad duhom    :_D :hehe
salim se … ali zaista mislim da me do sad niko nije prozvao cikom, bar ne da se "cika" seca…. :sljus ;namig
 ()-()
« Last Edit: September 26, 2014, 12:19:42 AM by zajko »
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline miša2002

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1201
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #111 on: September 26, 2014, 02:02:53 AM »
Sve je u redu, samo nisam navikao da se "čikamo"….. "starac" mlad duhom    :_D :hehe
salim se … ali zaista mislim da me do sad niko nije prozvao cikom, bar ne da se "cika" seca…. :sljus ;namig
 ()-()

 :_D Ko ti je kriv što si preskočio "čika"-nje, pa te zovu "deda"-mraz ! :hehe
A, možda si zaboravio, na proputovanje, kroz zemlju "Laponsku", ...  :big smile
#FFCC00

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #112 on: September 26, 2014, 09:24:07 PM »
Kad smo vec kod toga,primetio sam da vecina modelara ne voli kad im se obracam sa Vi (ili sam pogresio),cesto sam persirao onako po prvi put dok razgovor ne protece,i onda stize poruka ,,ma mani to".A sto se tice ,,cika" nije problem,hehe mada mislim da je sada kasno,forum je jaka zajednica,pojedine modelare gledam kao rodbinu.

Inace secam se da sam tako jednom davno u 1. razredu osnovne pisao pismo Deda Mrazu,donela nastavnica iz Engleskog adresu pa to bio kao neki testic,moram da priznam da se zelja ispunila  :big smile
« Last Edit: September 26, 2014, 09:49:19 PM by LazarStan »
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #113 on: September 26, 2014, 10:26:43 PM »
Sve je u redu, samo nisam navikao da se "čikamo"….. "starac" mlad duhom    :_D :hehe
salim se … ali zaista mislim da me do sad niko nije prozvao cikom, bar ne da se "cika" seca…. :sljus ;namig
 ()-()

Mene je "cikom" nazvao jedan klinja od 5-6 godina, dok sam ja igrao Soni u nekoj soniteci sa drugom. Imao sam mozda 18-19godina.... Samo je rekao "Ciko jos koliko cete dugo da igrate?" Vise nisam usao tamo.. :sljus

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #114 on: September 26, 2014, 10:57:31 PM »
Hahahaha..  (res) za decka... :-)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #115 on: October 04, 2014, 08:34:24 PM »
Danas se bas letelo,radio sam na jednom avionu,glajderu bolje receno,koji je bio predvidjen za letenje bez pogona,bacim ga sa terase pa tako jedrim,ovde kod mene uvek ima vetra >:(,posto sam zavrsio sam njim,rekoh da ozivim MIG29 koji je stajao i probam sa ovim motorom od 1200KV i ostecnom elisom koju sam sam skratio i sredio,motor je iz modela koga sam dobio od Zajka.Kada sam uzeo motor vratilo je bilo malo iskrvljeno pa rekoh da ga ispravim,kada sam to probao puklo je ali je srecom ostalo 3cm viska taman za spiner od 2826/6 motora,sada pitam posto sam primetio da je na motoru na vratilu osim dela koji ima lozu bilo i oko 2cm ravnog dela,a sada ga ima samo oko 3mm a na kraju se vidi da zeger bas strci,valjda treba da bude skroz uvucen slepljen za lezaj,da li da probam cekicem da izbijem i povucem deo sa zegerom do kraja?

Hvala unapred!



« Last Edit: October 04, 2014, 08:36:20 PM by LazarStan »
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline mariomdw

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #116 on: October 05, 2014, 04:16:52 AM »
Hm... A bas ti nikako nemoze stat propeler na ono malo osovine orginalne sto je ostalo? Ako ga ikako mozes ugurat tamo i zavrnit nekako to bi bilo super jer je onda nebi mogao niti savit opet niti bi imao vibracija.

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #117 on: October 05, 2014, 10:57:51 AM »
Moj savet kupi takav nov motor nisu skupi.. :)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #118 on: October 05, 2014, 11:05:13 AM »
Ljudi,ja mogu koristiti ovaj motor i koristim ga sa spinerom od 2826/6 motora,@mariomdw trenutno sam bez elisi koje koriste maticu,nema potrebe za novim @Smeker.
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: NAJSRECNIJI COVEK NA SVETU
« Reply #119 on: October 05, 2014, 11:06:40 AM »
Ako moze taj, da nema mane, teraj ga dokle god ide... :D Nema uopste problema, teraj to u fullu..
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker