RAZNO > MATERIJALI / TEHNIKE OBRADE U MODELARSTVU

BISON EPOXY 5min za lepljenje EPO modela?

(1/6) > >>

MAVERICK:
Imam jedrilicu Zephyr v-70 i trebam da joj zalepim za rep elevatore. Sa kojim lepkom je najbolje da to zalepim?



Imam bison expoxy 5min ali ne znam dal je on pravo resenje. Inace nisam nikada lepio ni jedan model niti sastavljao, toliko od mog isksutva :)

rajker:
Ja dosad sve sto sam lepio da bude pouzdan----lepio sa   (pogledaj sliku) ali pazi jer ako stim zalepis sta god trebao posle odvojiti,neces moci sigurno.  ;namig

MAVERICK:
Ja sam danas za 350 din kupio ovaj lepak:

Sta mogu sa time da lepim?

Vaci:
I Bison i Saratoga su dobri, samo su bas skupi, bar za Saratogu znam jer je cesce kupujem. Ne znam konkretno za EPO, ali sve ostalo lepi super. Bison u koji ima vreme rada sat i po i vreme ocvrscvanja 24h ima fenomenalnu snagu. Ali posto ti lepis penu a ne celik, rekao bih da bilo koji lepak moze, bez obzira na snagu, samo da lepi plasticne materijale. Ja sam sa 5min epoksijem sa hobby kinga lepio plastiku na nekom EPO modelu. Plastika se opet odvojila pri udarcu, ali je otkinula EPO sa sobom...

MAVERICK:
Meni nezgodno sa ovim lepkom da lepim zato sto je kao plastelin, ne umem da razmesim lepo i ne znam koliko da nanosim. A smrdi kao na najgoru povracku

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version