Author Topic: Modelarska sezona u Novom Sadu 2014.  (Read 19202 times)

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
Re: Modelarska sezona u Novom Sadu 2014.
« Reply #60 on: December 23, 2014, 06:48:44 PM »
             23.12.2014. danasnji izlazak na novosadski Cenej je po svemu sudeci kraj modelarske sezone. Nekako smo je cini mi se Julije i ja, Bata Stepanovic i zapoceli odmah posle nove godine a evo nas dvojica cemo je po svemu sudeci i zatvoriti. Odlazeci sa aerodroma ostavili smo otskrinutu kapiju, za desetak dana evo nas opet tamo a to ce biti i pocetak nove modelarske sezone. A nase modelarstvo, sve vise lici na stalna upoznavanja. Danas su se upoznali aerodrom, Julijev elektro Advance i moj Hexacoper.
             
             
             

             Julije je zavrsio svoj novi veoma lepo uradjeni Eflite Advance e25.

             

             Poslednja proba a onda start. Sve je dobro podeseno, nema trimovanja, teziste tacno gde treba, motor za malo slabiji nego sto bi trebalo, namerno, miran avion, dok se ne upoznamo. U kutiji ceka nov, jaci, bice ludiranja ali polako, mi smo starija gospoda.

             A ja, pa moram sve da probam. Od skora se u moj modelarski hangar uselila ova "hexa"

             
             

             i ona je danas imala upoznavanje sa aerodromom.

             

             zanimljivo, kako cemo se druziti, cuce se.

A dan divan, temperatura izmedju 17 i 18C, vetar idealan za prve testove novih modela. Uzitak kvari jedino to sto su se dugacke senke veoma brzo pjavile. Zima je.

                                                                                                      Julije i Bata.

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Modelarska sezona u Novom Sadu 2014.
« Reply #61 on: December 23, 2014, 07:49:44 PM »
 :)aplauz Lep zavrsetak sezone  :)aplauz
Nije sramota učiti !!!

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Modelarska sezona u Novom Sadu 2014.
« Reply #62 on: December 25, 2014, 04:36:12 PM »
Svaka čast za zatvaranje sezone   (res)  Nadao sam se da ću barem još jednom doći do Čeneja ove sezone, ali za vikend nikako da bude lepog vremena, a preko nedelje nema šanse da odem zbog posla, zbog radnje... Nema veze, nastavljamo sledeće sezone   (<--)