RC MODELI AVIONA - SUS > TRENAŽNI MODELI

Bespilotna letilica iz domaće radinosti...

<< < (5/6) > >>

ak:
@GILE

koja je poletno/sletna i krstareca brzina?
Jeste razmisljali u lansirnoj rampi?

Vec sam video neke od detalja uzivo kod Gileta u radionici poodavno, lepo da je privedeno kraju.

Bravo!

pnedic:

--- Quote from: ak on January 15, 2015, 05:23:44 PM ---@GILE

koja je poletno/sletna i krstareca brzina?
Jeste razmisljali u lansirnoj rampi?

Vec sam video neke od detalja uzivo kod Gileta u radionici poodavno, lepo da je privedeno kraju.

Bravo!

--- End quote ---

Pa imas na ovom videu gde se prikazuju parametri leta - vrednost "v". Jedino ne pise da li je u kmh ili neka druga merka. Ja sam bas obracao paznju na to

GILE:

--- Quote ---Pa imas na ovom videu gde se prikazuju parametri leta - vrednost "v". Jedino ne pise da li je u kmh ili neka druga merka. Ja sam bas obracao paznju na to
--- End quote ---

U km/h su vrednosti.

Posto je razvijena senzorika i algoritam za samostalno poletanje i sletanje nije potrebno imati vrlo robusan katapult. Mada za specificne zahteve ima nacrtan. Razlog sto na tome nismo radili je sto bi onda letilica trebala da slece padobranom. Ovaj tip letilice ima samo padobran u slucaju nuzde.

Razmislite koliko kosta i koliko eksperimenata treba za katapult i padobran?

banbo:
Previse za zelju Srbiju. Projekat je odradjen stvarno odlicno, sve pohvale za celu ekipu koja je radila na njemu. Nadam se i da ce sav taj trud, a bogami i sredstva, poceti da se naplacuje i vr ca ulozeno. Sa srecom   (<--)

bora61:
Svaka cast svima koji su svoje znanje i slobodno vreme ulozili u ovu `igracku`.
Mora da su u DCV-u odusevljeni ?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version