ELEKTRONIKA > SIMULATORI

Pomoc!

<< < (5/8) > >>

grebic:
Ovo ako je skupo...ja ne znam onda sta je jeftino :sljus
 (<--)
Za te pare ja ne bih kucao ovoliko teksta i nervirao se oko gluposti ()-()
Neke stvari jednostavno moraju da se plate. Ne moze bas sve na "O ruk speshl edishn" ()-()

zajko:
Evo cena .. da ne bude skupo …..korigovana… ako je i ovo skupo … onda mora de se pravi….

A pored toga ima i avion RTF kompletan, sa stanicom Riccs 2.4GHZ i sa simulatorom, istim za samo  9500 din, sto je nekako 75 Sur… i besplatan prevoz… sto je ispod dvake cene…

tako da….

Dulence:

--- Quote from: zajko on February 15, 2015, 11:55:38 AM ---Evo cena .. da ne bude skupo …..korigovana… ako je i ovo skupo … onda mora de se pravi….

A pored toga ima i avion RTF kompletan, sa stanicom Riccs 2.4GHZ i sa simulatorom, istim za samo  9500 din, sto je nekako 75 Sur… i besplatan prevoz… sto je ispod dvake cene…

tako da….

--- End quote ---

ovo ti je najisplativije da uzmes model sa radio stanicom plus simulator to cu najverovatnije i ja da uradim

Zajko,
za mene je sve skupo zato sto nemam mesecne prihod.

zajko:
Dobro razumem… ali se onda ne kaze to je skupo… nego NEMAM PRILKU da to kupim…
Danas je pitanje kod nas sta je skupo, sta je jeftino… ali je cinjenica da kod nas nema para, a to je vec drugo pitanje i drugi odgovori... ()-() (pijemo)

Dulence:

--- Quote from: zajko on February 15, 2015, 12:49:43 PM ---Dobro razumem… ali se onda ne kaze to je skupo… nego NEMAM PRILKU da to kupim…
Danas je pitanje kod nas sta je skupo, sta je jeftino… ali je cinjenica da kod nas nema para, a to je vec drugo pitanje i drugi odgovori... ()-() (pijemo)

--- End quote ---

Ok izvinjavam se ja sam se lose izrazio   (pijemo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version