ELEKTRONIKA > SIMULATORI

Pomoc!

<< < (6/8) > >>

Aleksandar CG:
               Ovaj imam. Sad bi trebalo jos jedan da kupim+stanica.Nije to skupo,pogotovo onaj spektrum ali vec sam kupio i stanicu i simulator i vise nemam namjeru kupovati druge.Nije sve u parama ima nesto i u inatu.

ak:

--- Quote from: Aleksandar CG on February 14, 2015, 10:45:03 PM ---Ima PPM/PCM. Veza izmedju stanice i komp.je kabal sa banana dzekovima na oba kraja. Mozes li malo da pojasnis?

--- End quote ---
http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,9013.msg56414.html#msg56414

Aleksandar CG:
Namjestio sam simulator,doduse 4 kanala ali dobro je i ovo.Dongl ima prekidac za cetiri polozaja i mora se podesiti,razlicit polozaj za razliciti simulator.Izvaditi dongl promjeniti polozaj,nikako mjenjati dok je u kompjuteru.Kada je sve dobro spojeno(potrebno je provjeriti da li je kabal dobro spojen u stanici i u donglu) usb ce svitkati.Unijeti u simulatoru novu stanici i kalibraciju i vozi Misko.  Hvala svima koji su drugarski pokusli pomoci u muci. ()-()Sad cu konacno da  (<--) neki model.

Ilijak:
Ja imam 9X i simulator taj kineski 20 in 1 nisam vadio modul i rade mi svi kanali i letim sve modele.

Aleksandar CG:
Kod mene je 12in1.Sad mogu i ja sve modele da letim.Odlicno kad nisi imao nikakvih problema,moja tg9x nece bez vadjenja modula.Nisi radio nikakve modove na stanici  ili mudulu i radi u simulatoru??? Je li kod tebe turnigy9x stanica?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version