ELEKTRONIKA > SIMULATORI

Pomoc!

<< < (2/8) > >>

Aleksandar CG:
Modul sam izvukao,i zalijepio krep trakom za stanicu tako da ne smeta mnogo.

sloba_b:
sve mi je jasno, cedjenje suve drenovine, sve sam prosao. Ako koristis donge jedna prica a ko ne koristis druga. U potpunosti se slazem sto se tice komplikacija jbg.
Imas u podforumu prvi topik -uputstvo http://www.rcfly4um.org/index.php/board,14.0.html
iscitaj malo, pogledaj dobro.
Moj ti je savet da za pocetak instaliras FMS simulator malo da dobijes pozitivne energije i raspolozenja. Ja sam tako, malo je jednostavnije nego posle neki bolji. Savet br 2, ako postavljas pitanje na forumu formulisi ga preciznije, koji simulator, sta kako, gde...?
 
Ako krenes putem prvog saveta, pogledaj ovaj topik koji sam stavio na linku...ako zapne pitaj opet
poz

Aleksandar CG:
Procitao sam post koji si pomenuo i iskreno ucinilo mi se suvise komplikovano iako je covjek objasnio u detalje.Skini jedan program skini drugi,podesi u kompjuteru ovo podesi ono,a bre druze da sam it strucnjak puno je. Rekoh,narucim kod kineza ovaj USB 2.0 Dongle Almighty Flight Simulator instaliram sa cd neki od tih 12,prikopcam stanicu i vozi Misko ili hoces trt.Uglavnom Phoenix i Aerofly koje sam instalirao prepoznaju usb dongl ali ne detektuju stanicu. Ili nevalja kabal ili stanica nije podesena kako treba.Modul sam odspojio,stanica se upali kad ukljucim kabal u nju ali u simulatoru,nista,

sloba_b:
I ja sam tako mislio pa recimo moj dongle uopste ne radi. Takva je sudbina. Ja simulator pokrecem preko posebnog louncher-a, jer su programi piratski (ti koji nisu posebno placeni). Kinezi prodaju dongle a ne softver. Tako da ako nadjes taj louncher  mozda ces moci da osposobis sistem. Ja dugo nisam mogao i leto sam taj FMS simulator koji se jednostavno aktivira.  Sve zavisi od tipa simulatora.

igorpl:
A joj kakvo cimanje samo da bi se igrao simulator.
Spektrumu samo ubodeš kabal i to je to.
Sada tek vidim kako se nisam zeznuo što sam sam u startu pljunuo keš za dx8


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version