RC MULTIKOPTERI > PITANJA POČETNIKA O MULTIKOPTERIMA

Fpv antene

<< < (6/7) > >>

zajko:
Ta kamerica nije stugla jos, a da budem iskren ne znam ni sta sam porucio, ali nesto tako ili slicno je poruceno pa bumo videli kad stigne... ako ne valja zamenicemo...
Ne bih bas da lemim na novoj kameri i njenoj ploci, koja je i pod garancijom... ako su vec oni stavili konektor, nista ne fali i da ostane sa konektorom, ne volim da budzim  ;namig

marko.jovanovic:
Što se tiče cmos kamera imaju naravno lošiju sliku tj oštrina je uvek na strani ccd-a za tako male površine senzora koji se koriste u tim kamerama (za razliku od ozbiljnijih foto aparata sa velikim površinama senzora ali oni su sasvim druga priča  a i osetljivost na svetlost im je dsikutabilnija posebno pri naglim promenama osvetlenja. Što se tiče one antene na kameri napisali ste samo da ste otkačili od ploče pa nisam znao da već ima konektor na ploči jer sam mislio  da ste je odlemili, pa reko ako je već tako bolje je zalemiti kabal ponovo nego dodavati još konektore.....Biće to fenomenalna FPV opremica (pijemo)

ak:

--- Quote from: zajko on November 16, 2015, 11:03:16 PM ---Ta kamerica nije stugla jos, a da budem iskren ne znam ni sta sam porucio, ali nesto tako ili slicno je poruceno pa bumo videli kad stigne... ako ne valja zamenicemo...
Ne bih bas da lemim na novoj kameri i njenoj ploci, koja je i pod garancijom... ako su vec oni stavili konektor, nista ne fali i da ostane sa konektorom, ne volim da budzim  ;namig

--- End quote ---
Ako i kad budete menjali, ova kamera je odlicna za FPV ili bilo koji derivat pz0420. Super karakteristike pri promeni jacine osvetljenja, samo obavezno socivo 2.8mm.

Od koje vrste pene je pravljen ovaj gore avion na slici?

Sava:
Depron 6mm i Izoflor 3mm.

ak:
Za taj veci long range model mozda nesto ovakvo da se napravi.


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version