RC MULTIKOPTERI > PITANJA POČETNIKA O MULTIKOPTERIMA

Fpv antene

<< < (7/7)

Sava:
Model je veoma lep, a i funkcionalan. Ako postoje planovi mogao bi se napraviti.

ak:

--- Quote from: Sava on November 17, 2015, 09:08:15 PM ---Model je veoma lep, a i funkcionalan. Ako postoje planovi mogao bi se napraviti.

--- End quote ---
Imam vec dva seta krila od EPO-a, jedan par je 1800mm a drugi 1600mm. Zanimalo bi me da napravim nekako ovakav trup.

Sava:
Nije se upustiti ni po nepouzdanim planovima raditi, a kamoli napamet, odokativno. Trup je rađen ekspandiranjem u kalupu, znači mrka kapa, zla prilika. Ceo kit, naravno bez elektonike košta oko 150$, plus poštarina i carina.
Možda postoji slična letilica sa dobrim planovima. Tada bi vredelo upustiti se u realizaciju.  mmmm

ak:

--- Quote from: Sava on November 18, 2015, 01:07:32 PM ---Nije se upustiti ni po nepouzdanim planovima raditi, a kamoli napamet, odokativno. Trup je rađen ekspandiranjem u kalupu, znači mrka kapa, zla prilika. Ceo kit, naravno bez elektonike košta oko 150$, plus poštarina i carina.
Možda postoji slična letilica sa dobrim planovima. Tada bi vredelo upustiti se u realizaciju.  mmmm

--- End quote ---
Od mojih realizacija ovog tipa u skorije vreme nema nista. Projekat sirenja gena samo sto nije dosao na berbu :)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version