RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Šta mislite.. Egde 540...

<< < (5/9) > >>

petar:
Ako skidas G4, nemoj da ti bude tesko skini i G3.5 pa probaj oba.

A ja ti kazem i tvrdim da je G3.5 duplo verniji od G4 (ne zelim ovde da pojasnjavam zasto ima razloga..., a ako ne zelis da slupas model na prvim letovima to je izuzetno bitno).

Kad budes probao i jedan i drugi videces koliko je lakse leteti u G4, a veruj mi u stvarnosti je teze nego sto je tesko i u G3.5 (ali je dovoljno dobro).

Ljudi su svetsko cudo nevidjeno... i verujem da su mase pohrlile da prigrle "najnovoju verziju"...

Najbolji model na kome mozes da vezbas se zove : E3D.

Ja sam doticni slupao jedno 100 puta (u simulatoru) i posle toga otisao sa slicnim modelom na totalno neuslovan teren i leteo ko zmaj.

branek:

--- Quote from: petar on February 21, 2009, 07:37:48 PM ---Ako skidas G4, nemoj da ti bude tesko skini i G3.5 pa probaj oba.

A ja ti kazem i tvrdim da je G3.5 duplo verniji od G4 (ne zelim ovde da pojasnjavam zasto ima razloga..., a ako ne zelis da slupas model na prvim letovima to je izuzetno bitno).

Kad budes probao i jedan i drugi videces koliko je lakse leteti u G4, a veruj mi u stvarnosti je teze nego sto je tesko i u G3.5 (ali je dovoljno dobro).

Ljudi su svetsko cudo nevidjeno... i verujem da su mase pohrlile da prigrle "najnovoju verziju"...

Najbolji model na kome mozes da vezbas se zove : E3D.

Ja sam doticni slupao jedno 100 puta (u simulatoru) i posle toga otisao sa slicnim modelom na totalno neuslovan teren i leteo ko zmaj.



--- End quote ---

Hvala Petre, lepi i konkretni saveti... skidam ceo DVD sa nekoliko različitih FS pa ću videti...

tibeteagle:
Branek, vrlo rado ću ti pomoći . Već sam nekolicinu, sada već dobrih, RC pilota uveo u prve zamahe krila sa tandemskim priključkom stanica, što je najsigurniji način učenja. Samo dođi na Palić i garant da ćeš otići kao RC pilot. 1ee
Poz. ;namig

zgrujic:
Slazem se da je
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8359&Product_Name=AXN_Floater-Jet__/_Ready_To_Fly_EPO
mozda trenutno najpovoljniji model za pocetnika na trzistu! I sto je najvaznije ima elerone sto ce reci moze da napravi i neke zanimljive akrobacije. Nek ti Egde 540 ili Katana bude sledeci model... Nemoj da zuris. Ja sam prvo imao tako neku jedrilicu, bez elerona, pa sam presao na 3D model (sa slike) i prva dva leta su se zavrsili prerano.

branek:
Ja naručio Edge 540... pa da vidimo šta će bude...

Jedino što sam naručio i neka klešta za skidanje izolacije.. i dok mi nije kartica prošla klešta nestala.. sad ću čekati.. a gledao sam da sve bude na lageru... (i uzeo NXT500 umesto NXT900 servo koji su se pojavili u medjuvremenu... i umesto da uzmem neki punjač za 6 ćelija uzeo za 5...  :sljus) sad ću čekati duže verovatno gledajući vaša iskustva.. ali dobro...

 ")

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version