RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

Scania R470

<< < (2/37) > >>

chupko:

chupko:
   

chupko:
 

chupko:
Sinoc sam testirao menjac i sound modul. Sledi kacenje rasvete.Pala je i pobna probna voznja,tako sto sam sve nabacao na sasiju i terao po sobi.


Bice tu pitanja vezana sa setovanje i mixanje stanice DX7.Ove moja je za avione pa ima tu nekih podesavanja.Prva stvar sta sam primetio je da RC stanice za car modele, imaju obe glavne komande fiksirane u sredistu. Znam da mogu to da prebuzdim i da mi komanda gasa bude u sredini ali necu jer hocu i avione da letim.

 Jednostavno tu poziciju drzim na sredini.Kada povucem nazad ,to jest smanjim gas kamion ide u rikverc.Ali tre toga moram ktratko i brzo da to napravim na dole da se menjac prebaci u rikverc. Naravno to radi kontroler i samo prebaci polove na motoru.Mehanicki menjac ima tri brzine bez rikverca hehehe.

Vidim da ce to da ide fino i bez tih federa na desnoj palici.Ali ima tu raznih setovanja i mixanja gde ta rucica moze da bude spustena kao na avio modelima ,te da mixevima napravim da mi promena brzina bude na prekidacima na Spektrumu DX7.Tu ce mi dobro doci pomoc kolega ako bude zapelo.

Nastavak radova sledi


zajko:
Jbg, ode ti u kamiondžije..lepo...

Nego ako ga sklopiš u neko razumno vreme ... da mi prebacis neki nameštaj, imaš zaatvorenu prikolicu sa ciradom !?  :)aplauz

PS . Trebalo bi da pise u MANUAL, da li je kompatabilan sa Li-Po, mislim ESC, CutOFF bi trebao da mu bude na 6.4-6.6V, ali to manje više, bitnije da se ne zapali kad mu priključiš 2S, to je 8.4V

 ()-()

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version