RC MODELI JEDRILICA > ELEKTRO JEDRILICE

Folding pro na elepsasti trup ???

<< < (2/3) > >>

mracni:

--- Quote from: Jedrilicar on December 14, 2017, 11:23:35 PM ---Od čega je pravljena glava trupa, a od čega cev?

--- End quote ---


Glavu trupa sam napravio od stirodura , presvucena sa dodnje i gornje strane papirom za pakovanje ...
Cev je od karbona promera 10x8 i sam kostur trupa od spera na kom se vezuje karbon i lepi trup ...

drjack:
Odlicno izgleda , daj malo vise detalja o jedrilici. Koji je to auto u pozadini?

bokki:
Sto kaze drug Jedrilicar..to se otvara vrlo brzo.. obavezno postavi kocnicu..programiraj ESC..jer ce onda u letu dok ne radi motor da se okrece..  :)aplauz...ziveo stirodur... ()-() (work)

raddde:
Glavu trupa sam napravio od stirodura , presvucena sa dodnje i gornje strane papirom za pakovanje ..
 
hm... hm...
odokativno to mi je staticki poslabo.....imas veliku bateriju..veliki izrez poklopca kabine...imas li sta unutra letvica?...pazi i imas momenat uvijanja suprotan od okretanja elise...
ne bih da mracim .... al ajd kad si otvorio lepu temu koju jos nisu us...., slikni iznutra i daj neke podatke za motor

poz
 raddde

mracni:

--- Quote from: drjack on December 15, 2017, 07:58:47 PM ---Odlicno izgleda , daj malo vise detalja o jedrilici. Koji je to auto u pozadini?


--- End quote ---

Auto u pozadini Opel Manta A , koja godinama trpi zbog ovog skupog hobija :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version