RC MODELI AVIONA - SUS > AKROBATSKI MODELI

KWIK FLY MK III

<< < (7/30) > >>

Stanko BG:
Ljudi moji, hvala vam što se zanimate i što ste pravi drugari i želite da mi pomognete.

Karbon je već ulepljen i biće tu gde jeste. Pravo da vam kažem, mrzelo me je da pravim papirnatu cevku, a tako sam prvo bio zamislio čitavu stvar. A onda, kada sam video da karbon nije naročito skup, odlučio sam se za ovakvo rešenje... Opet, ovaj unidirectional carbon lepo može preneti delić opterećenja sa stajnog trapa na rebra i dalje na glavnu ramenjaču, pa mi se čitava stvar dopala.

P. S.
Zajko, nema izvinjavanja, ovde smo da se družimo i savetujemo. Svaki savet je dobrodošao. Lepo me savetujete i ja ću od svega odabrati najbolje. Važno je  (<--)

Stanko BG:
Nađem na YOU TUBU nekog severnjaka kako budži svog KWIK-a. Ovo što on radi nikako ne sme da nam se desi - prosto je smešno i jadno! istina, on je svoj avion u potpunosti plankirao, potom farbao i nabacio mu na taj način mnogo mase. I mi smo u poslednjim fazama Kwikovog života naš model bili presvukli japan papirom i ofarbali ga, nakon čega je imao skoro 5kg na poletanju i išao je kao voz kroz vazduh...

Pogledajte pažljivo snimak od 3:30 na dalje... Na minutu 5:50 videćete nesreću modelarstva.  :sljus

adam:
samo peglaj  taj karbon nece ti smetati sigurno, evo zivi primer moja jedrilica 3.8metara cist karbon!!!! prijemnik u trupu , letimo na visinama od 300-500metara nikakvi problemi  :jaki:
P.S letimo sa futaba sistemom !! spectrum ima problema  u takmicarskoj kategoriji niko je  ne koristi u f5j, f3j  kategoriji , samo futaba i jeti

Stanko BG:
Dragi Adame, hvala mnogo. Sad sam spokojan i ne brinem se. Malo je to karbona na našem avIonu... radiće i Spektrum  :)aplauz

P. S.
Veoma lepa jedrilica  :mhm svaka čast.

adam:
radice sigurno,svaka cast za gradnju ! ()-() (<--)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version