RC MODELI AVIONA - SUS > AKROBATSKI MODELI

KWIK FLY MK III

<< < (18/30) > >>

dejan_ts:
pedanterija nema sta ,slazem se sa vasim izborom rada sa smoliranjem

 (res) (res) (res)

bjanko:
Odlican prikaz gradnje i drago mi je sto se ukljucio na forum i velemajstor modelarstva ,veliki pozdrav Savo tvoji saveti su uvek dobrodosli  ()-() ()-()

Stanko BG:
Dragi moji ljudi!!!

Mnogo vam svima hvala na tako lepim rečima. Radujem se što Bole i ja još uvek imamo modelarstvo u rukama... Čak i posle 19 godina graditeljske pauze :)

Savo, prijatelju! Zaista mi tvoje reči pažnje mnogo znače. Pozdravi mi sve Mitrovčane  :)aplauz

A, pravo da vam kažem, meni je inspiracija da se učlanim na ovaj forum bio Mirčetov rad. Ja ga ne poznajem, a Bole kaže da ga je možda i upoznao davnih dana, ali verujte mi, čitao sam njegove graditeljske zahvate sa uživanjem do ranih jutarnjih sati. Možda me je njegov podvig sa prvim mlaznjacima i skala projektima i motivisao da se vratim u modelarstvo. istina, ja sam više naklonjen aerobatskom letenju, a Bole voli skale :) Ako nas zdravlje posluži, biće, obećavam, još modelarskih poslastica sa naše strane tokom dolazećih godina  ()-()

Još jednom vam se svima mnogo zahvaljujem na podršci i lepim rečima.

Sava:
Nenamerno sam izostavio Boleta i mnogo mu se izvinjavam. Čovek koji je magistrirao reparaciju Američkih automobila. Modelarstvo mu dođe kao desert. Još se živo sećam Chipmunk-a kog je Bole radio. Savršensvo, a bilo je to davno,  Stane je podsetio na dvadeset godina.    :big smile

trivajuve:
Sjajan projekat.Upravo takvu posvećenost jednom raritetnom modelu sam imao prilikom izrade jednog miltiplexovog modela (sport 20),istina uz malo konverzacije na elektro setup u skladu sa dešavanjima sa današnjom rc scenom.Takvi modeli to znaju da vrate na livadi, gde se sve uloženo vreme itekako vrati u onom najbitnijem-letenju.Majstor Sava je ponovo na forumu i to je jedan od benefita  ovog projekta.Tamo gde je i mesto ovom našem maestru modelarstva, da nas-relativno dobre modelare usmeri na najbolji mogući način,da budemo još bolji.Mirče je svakako jedan od najboljih ako ne i najbolji i od njega se uvek može mnogo toga naučiti.Želim vam obojici mnogo uspeha u daljem radu i da vas "ptica"dobrano služi u sezonama koje predstoje. (res)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version