RC MULTIKOPTERI > OPREMA ZA MULTIKOPTERE

PAGODA RUČNE IZRADE

<< < (3/3)

serGolden:
To sam i ja hteo pokusati ali sam odustao pa sam uzeo emax pagoda 2 ono pakovanje od 2 kom vrlo sam zadovoljan samo su krhke jednu sam vec reparirao nista strasno.

Nego off topic Marko jel ziv taj ZEN :) pre tacno godinu dana sam imao neku komunikaciju iz razmene ideja i sl. pa je misteriozno nestao  nije se javio. Ne znam da li je na forumu. Pozdravi ga :)

marko.jovanovic:
Živ je mrda koliko ja znam.  :big smile
Nego ima na viberu grupa koja se bavi rc quadovima, berzom a i ostalim stvarima, veruj mi da je življe nego ovde 100000 puta, leti se stalno, razmenjuju se ideje, prodaje se oprema, ima dve grupe jedna je opšta a druga samo berza.
Ako hoćeš mogu pitati da te ubace, ubaciće te sigurno. Samo mi treba telefon pa pošalji na PM
A ako neko hoće čvršće antene imaju da se nađu i 3D printane zaštite tako da onda nema toliko šanse da se iskidaju. A i fajlovi da se iste isprintaju.
Obzirom na cenu koštanja po komadu kada nabaviš sve potrebne komponente koga briga i da se izlome.

alzo:
Ovde je objasnjeno pravljenje pagoda antene i vrlo jednostavna zastita silikonom.Koga mrzi da gleda ceo klip to mu je negde oko dvanaestog minuta.



Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version