RC MODELI AVIONA - SUS > JET MODELI

Jastreb J 21 - 1/4 skale

<< < (10/14) > >>

Stanko BG:
Proverio sam još jednom kompletnu literaturu i shvatio da, nažalost, nema nijednog srebrnog Jastreba, jer znam da ste želeli da bude srebne boje :(

Postoji onaj sivi sa crvenom štraftom što sam ranije u komentarima na ovom postu pominjao. To je, zapravo, sve...

Mirče, naše su želje žute, ali, bože moj, Vi odlučujete.  (res)

Što bi rekao Henri Ford u svojoj poznatoj biografiji "Moj život i delo" kada je objašnjavao zašto je svoj Model T farbao samo u crnu boju: "Mušterije će moći da biraju boju automobila, a ta boja će biti crna". Ekonomski je bilo neisplativo da narodni auto Tin Lizzie bude farban u druge boje, i Ford se odlučio da koristi samo crnu boju.

mirce:
Nije mi prioritet da bude srebrn, nego sam hteo da izbegnem onu šarenu akro šemu, a pogotovo vojnu.
No, pošto nema alternative i pošto sam i ja "prevrnuo" sve čega sam se mogao setiti i nisam našao ništa sem ove dve pomenute, izgleda da će biti vojna varijanta.
Akro mi je previše komplikovana i žuta ja najzahtevnija boja za farbanje.

Sad još jednom da proverim nijanse i pravac farbara...

Hvala... 

Stanko BG:
Sa srećom...

Ja u Beogradu idem uvek u jednu istu prodavnicu automobilskih boja (jer se time bavim). Zapravo, prodavnica je kao svaka druga, zove se EHOM i nalazi se u Ugrinovačkoj ulici u Zemunu. Važna je za mene jer u njoj radi Miloš, koji je mega car za boje, nijanse i pogađanje tonova - preko deset godina ga pratim i idem iz firme u firmu, kako se on selio po gradu i menjao mesto zaposlenja. Hiljadu puta mi je prema uzorku napravio identičnu boju: oko - sokolovo...

Ako treba neka pomoć u vezi sa time, rado ću se potruditi da doprinesem ovom izuzetnom podvigu iz Vašeg Kombinata.  :mhm

dejan_ts:
Mogla je i bela boja da bude kao oni prototipovi sto su bili

dejan_ts:
Ovako nesto

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version