RC MODELI JEDRILICA > ELEKTRO JEDRILICE

ASW28 novo krilo

<< < (2/9) > >>

dejan_ts:
ovo si sad poceo tako i nastaviga ,a sto se ticeveceg proekta d9bro razmisli ,dobro sagledaj stvari pa tek onda kreni u akciju ,nemoj se samo zaleteti i onda stati sto se uglavnom i desava ,

javljam se iz dobre namere da pomognem gde zapne i da podelim moja iskustva koja mi se vec godinama iskazuju i pokazuju pa eto da i vi znate sta valja a sta  ne

sto se tice napadne i ice ili ramenjace ,nisi me lepo razumeo ,tj nisam lepo napisao,kombinacijom balze i lipe dobijes malo jaci pred ji deo na toj napadnoj samo da kad jedra sleti da ne osteti presnji deo ivice ,tipa blok balze 10x7 koji se lepi n rebra a napred se posle ulepi jos to parxe 3x2mm lipe radi ojacanja iste ,ojacanje se stvlja samo radi malo jacih travki pri sletanju evwntualno ako ulwtis ne daj boze u kukuruz ,desava se ,a.moze i psenica

u temi termal imas moj post poslednje jedrilice ,jos nije zavrsena ali se i dalje radi na tom proektu ,jete da traje godinama ali sta da se radi kad s nema vremena da se zavrsava ,bice i to ali mozes pogledati tamo neke stvati sta sam radio i kako sam radio,mozda ti malo i pomogne oko nekih resenja.

dejan_ts:
ovako nesto to izgleda

drjack:
Pero imam lipove letvice  3x3 da ti dam ako ti bude trebalo za napadnu ivicu. Sto se presvlacenja monokotom tice, tu ti mogu takodje pomoci. Samo napred a ja cu te prestici sa Canaderom !

pnedic:

--- Quote from: dejan_ts on February 26, 2018, 06:59:18 PM ---ovako nesto to izgleda

--- End quote ---

Da pretpostavio sam da si ovako uradio, i poceo sam i ja tako da razmisljam da uradim

pnedic:

--- Quote from: drjack on February 27, 2018, 12:29:21 AM ---Pero imam lipove letvice  3x3 da ti dam ako ti bude trebalo za napadnu ivicu. Sto se presvlacenja monokotom tice, tu ti mogu takodje pomoci. Samo napred a ja cu te prestici sa Canaderom !

--- End quote ---

Hvala druze, cucemo se.
A sto se kanadera tice, ja mislio i ti skreno sa "teme" isto kao ja :) Ne znam kako kod tebe, al eto vidis da meni kanader stoji tako da mi non-stop bode oci. Zavrsio sam tu neke stvari koje su me mucile ali moram da nastavim dalje.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version