RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

Cabin Cruiser Antares

<< < (6/8) > >>

Bandi73:

Bandi73:
Pzdrav svima!
Eto me ponovo sa nekoliko sličica :)
Danas mi je stigla i druga osovina i odmah sam se potrudio da sve stavim na predviđena mesta. Nisam još ulepio ali sam hteo da vidim kako pasuje. Sve štima, sutra ako uhvatim dovoljno vremena sledi lepljenje. Kada to završim planiram da kernem sa farbanjem. Bilo bi dobro da ako neko ima ideju  predlog i iskustvo posavetuje moju malenkost,  koju farbu i lak da koristim za to. Farbao bih ga u neku mahagoni boju, paluba i gornji deo kabine bih hteo u belo, pa videćemo kako će ispasti.
Nakon toga će opet doći do zastoja pošto nemam servo za kormilo ( planirao sam neki od 20kg/cm ) i prijemnik.Nadam se da će uskoro moći da se nabavlja iz Kine pa ću naručiti.
Stanko me je malo bacio u dilemu, ( havla mu svakako ) verovatno ću morati da nabavim i veći propeler ali to ću videti tek kada ga spustim u vodu ...
Za sada toliko, naravno otvoren sam za predloge i sugestije  :), izvolite

Decky:
Lepo izgleda model!
Možda i ne treba toliko jak servo.
Mislim da ti na trupu napred trebaju talasnjače, da odvode vodu koja bi završila na palubi
Čika Sava to dobro poznaje!

Bandi73:
 U planovima talasnjače nisu predviđene, tako da nemam predstavu kako bi trebalo da izgledaju ,ni kao da ih satavim, ako može neko bliže objašnjenje bio bih zahvalan :)

Bandi73:
Danas prvi put na vodi, leži ko da je fabrički...
Samo da nekako nađem servo pa da ga kompletiram.....
Evo par sličica:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version