RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

LIMO TENDER

<< < (2/3) > >>

Stanko BG:
Hvala, Petre  ()-()

uros2002:
Sve pohvale na trudu i vremenu koje si utrosio u izradu ove makete.

Prelepo izgleda.


Svaka cast

jorgo:
NEVEROVATNO! PRAVA UMETNOST I UMECE!
PS. mozda ce biti prilike da se, posle sajma, vidi uzivo?
Pozdrav

rajevic:
Filigranski, precizno, strpljivo i odmereno. Kapa dole  :)aplauz. Uživao sam gledajući proces gradnje, suvišne su svake reči hvale dovoljno je samo gledati i diviti se  (res)

Stanko BG:
Hvala još jednom na svim lepim rečima. Drago mi je da ste se radovali isto koliko sam i ja bio srećan dok sam ostvarivao ovaj gotovo nemoguć zadatak. Maketa će ostati u izložbenom salonu firme SUPERYACHT Tenders & Toys, kako bi obezbedila Duletu sklapanje ugovora i nove poslovne prilike... takav je posao i takva je prvobitno i bila njena namena. Nama ostaje da budemo „tvrda srca", kako narodni pevač kaže.

Citiraću vam jedno mesto iz Andrićeve pripovetke, „Most na žepi". Neimar, konstruktor mosta, radio je na mostu godinu i po dana, mukotrpno, neprestano, a jedan ciganin donosio mu je hranu i potrepštine pa mu se činilo da ga je bolje upoznao od drugih. Kada je neimar otišao na put, evo šta je cigo pričao narodu u selu: „ Ono nikad nisam vidio. I, ljudi moji, koliko se namuči, eto godinu i po, a kad bi gotov, pođe u Stambul i prevezosmo ga na skeli, odljuma na onom konju: ama da se jednom obazrije jal' na nas jal' na ćupriju! Jok."

Dule, srećno!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version