RC DRUŽENJE > SKUPOVI / TAKMIČENJA / OKUPLJANJA

Zrenjanin Open (F3L) nedelja 29. Oktobar - Zrenjanin / Aradac

(1/2) > >>

Nenad Miklusev:
Osim u kalendaru, ne vidim najavu u objavama , pa da u zadnji čas najavim , Zrenjanin Open (F3L) RES , najavljen za 18.06.2023. pa odložen,  biće održan u nedelju 29. Oktobra u Zrenjaninu na livadi kod Aradca.
Pozz
NM

SABURO:
2. F3L Zrenjanin Open odrzan je prethodnog vikenda na Aradcu, nadomak Zrenjanina u odlicnoj organizaciji AK Zrenjanin. Ekipa standardna za ovu vrstu takmicenja, ovog puta bez Viktora Ralica. Lepo druzenje, fino takmicenje i zezanje. Sve u svemu jako lepo proveden dan u drustvu divnih modelara i ljudi :D

Evo par fotografija u prilogu i rezultati

SABURO:
Zaboravih rezultate da zakacim :D



IVAN3D:
Vrlo lepo takmičenje i druženje u lepoj organizaciji AK Zrenjanin i naravno uz veliku pomoć i podršku Nikole  (res).
Lepo smo leteli i to po onakvom vetru   :jaki:.
Ja se iskreno nadam da će nas sledeće godine biti više a potrudićemo se da bude i više takmičenja i to u više lepih gradova u Srbiji.
Letenje je moram priznati na visokom nivou i to kod svih bez izuzetka a ovom prilikom bih naročito da pohvalim Nenada i Dragana koji stvarno lete pa malo je reći odlično  (res).
Ja se već radujem novoj sezoni i novim modelima i pilotima.

Bajić i ja smo iskoristili priliku da u nekim pauzama letimo F3K i bilo je pravo uživanje a Bajke je izbačaj podigao na viši nivo  :jaki:.
Nikola je na kraju leteo onu malu ptičicu koja mi je razvalila pamet koliko ono prelepo leti i to po ONOM vetru i kako je model cakan  17aa.

dejan_ts:
Prelepo nema sta ,jos samo da vas je dannposluzio da je smanjio vetar bio bas bas idealan dannza takmicenje

Jel taj mali model zvan Tery trupnod stakla a krila od balze

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version