Author Topic: Sportski aerodrom 13. maj 16.05.09  (Read 2932 times)

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2177
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Sportski aerodrom 13. maj 16.05.09
« on: May 16, 2009, 09:29:29 PM »
Danasnji dan je bio FENOMENALAN za letenje sto smo mi naravno na najbolji moguci nacin i iskoristili...
 :mhm

malo i fotki...

       

       

       

       

       




 mmmm
 


Verovatno se pitate zasto ovu sliku ponavljam... E pa na drugoj slici je odgovor. Dakle, danas smo imali tu cast da nam Dule demonstrira, zaboravljenu staru Japansku vestinu za reflekse, tako sto je prstom bocnuo muvu ( bubu ) u levo oko, a da to ova nije ni osetila. Sta reci sem toga da je Dule majstor nad majstorima, pa cak i u ovim vestinama koje je skrivao od svojih drugara. Mozda, upravo u ovome lezi razlog u njegovim cuvenim sletanjima...
 :big smile

Dule
 (res)
« Last Edit: May 16, 2009, 09:34:12 PM by SABURO »
Nikola | rcfly.in.rs


Offline Lazo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Re: Sportski aerodrom 13. maj 16.05.09
« Reply #1 on: May 16, 2009, 09:50:03 PM »
Sunce ti žarko! :sljus Ma nema tu šta! To s'ti Japanci ti je stras boža! Znao sam ja da Dule mulja nešto sa korejancima, al ovo s'japancima me je lečka iznenadilo. Garant je od njihovih kamikaza maznuo i onu veštinu sletanja u tačku mmmm
« Last Edit: May 16, 2009, 09:53:47 PM by Lazo »
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Sportski aerodrom 13. maj 16.05.09
« Reply #2 on: May 17, 2009, 01:18:20 AM »
Bravo SABURO  :)aplauz
Praviš mnogo bolje fotke nego pre. One u letu je teško napraviti a tvoje su ovoga puta baš dobro uspele i vernije dočarale vaš susret.  (thumb)
O muvi da i ne govorim.  ;namig

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2177
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: Sportski aerodrom 13. maj 16.05.09
« Reply #3 on: May 17, 2009, 02:21:04 AM »
Bravo SABURO  :)aplauz
Praviš mnogo bolje fotke nego pre. One u letu je teško napraviti a tvoje su ovoga puta baš dobro uspele i vernije dočarale vaš susret.  (thumb)
O muvi da i ne govorim.  ;namig

Hvala T.E.

Mada, s druge strane fotoaparat koji koristim je u tom stadijumu da moram prvo dobro da ga zabodem pesnicom PAR PUTA da bi proradio  (kush)...+ na celu pricu, jako je siromasan sa opcijama, a o zoom-u i da ne pricam, toliko pridjem avionu da prosto se plasim da me ne pokupi  6e...al dobro, nadam se da cu jednog dana uspeti da skupim kintu za neki DSLR...inace sve ove fotke nastaju ofrlje...
Nikola | rcfly.in.rs