RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Home made by Goran N - Katana S30

<< < (5/18) > >>

grebic:
ovako izgleda ispod kabine

[/URL]

morace malo da se preradi iza prijemnika i da se doda leziste za servo, posto ce vertikalac definitivno biti pull pull sistem.





bice ovako beo dok ne nadjem vremena za neku lepu color semu. Kod nas ovde ni ne znam gde da isecem na kateru to kako treba, pa sam saranje zbog toga i ostavio za neke bolje dane. Sve u svemu, zadovoljan sam. Zao mi je jedino servoi sto su me izdali, ali polako. Stici  ce i to. Mislim da ovako lagan, cvrst i valjda i dobar model, ne moze da se kupi. Kostao me je kao bar 2 Sebart Katane, koje sam merkao da kupim, ali isto tako mislim da mi je i do sada pruzio bar 2 puta vise zadovoljstva nego te kupovne. Da sada ne mislite da sam totalno poludeo i da hocu da  kazem da sam napravio bolji model od Silvestria, daleko od toga. To nikako. Ali ovaj je MOJ!!! :jaki: :jaki:  I za mene odlican (yay)
Nadam se da ce sledeci biti jos bolji. Pozdrav


dejan_ts:
Svaka cast sa izradu modela ,josh malo pa bi moglo da se kree sa serijom od 10 komada pa na vishe ,kako ste krenuli vidim ja da ce u Cacku biti rc prodavnica samoizgradjenih modela ,Samo napred  i VEDRO

Dakyle:
Sve cestitke za model, prelep i odlicno odradjen. Da traje sto duze i dugo cini zadovoljstvo vlasniku.

Pozdrav

grebic:
Havala ljudi. Pa Dejane, to ti i nije losa ideja. Jos da nadjem par Kineza i pokrecemo proizvodnju. Samo ne znam da li bi mogli tako brzo da proizvode modele koliko bi ih brzo ja lupao lol Ne verujem da bi tu sta ostalo za prodaju :mhm

POSEIDON:
Super izgleda katana.....a što se tiče blue bird servoa...oni su kod mene završili karijeru...od četiri nova iz Pande....od 6,6g dva su izgorela a dva su se raspala još tokom testiranja na krilima....ja više od njih ne uzimam ništa!!!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version