RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Home made by Goran N - Katana S30

<< < (6/18) > >>

grebic:
Ja sam imao razne. Od hitec do turnigy-a. I mogu da kazem da su ovi bruka. Za druge blue bird serije ne znam. Ali od kako sam zamenio zupcanike, ovi servoi su me odusevili. Izuzetno brzi i na 4.8V. Bez trunke lufta. Rezolucija fenomenalna. Toliko su snazni da su kod mene plasticne zupcanike skrcali cim sam ih stavio na model. Igrao se polugicama, namestao otklone i sva 4 otisla. Sa ovim metalnim sam prezadovoljan

IVAN3D:
Ja sam vise puta na forumu hvalio BlueBird servoe koje sam imao na mojoj (sada tudjoj) katani i ponovicu ti servoi su ubedljivo najbolji znaci du :-X e sam im pomerao a oni i dalje brzi kao struja i precizni.
Meni su ti stigli sa modelom iz daleke Australije pa je mozda tu razlika ali sve u svemu apsolutno deluxe servoi.

 ()-()

POSEIDON:
Slažem se sa vama....čitao sam i ja po forumima da su ok...al ja sam popizdeo...problem je u tome što radiš za sitne pare...izdvojiš nekih 60€,jel ,jel te hvale ih ljudi i dobiješ krš...zamalo sam došao u iskušenje da razbijem nov aviončić...u mom slučaju Mini katana od precizion aerobatic...i deffinitivno prekidam sa malim avionima,na ivici sam da prestanem da se bavim uopšte modelarstvom....katana će na oglas...ne pada mi napamet opet da ulažem u nove servoe za nju.

grebic:
@Ivan Da budem iskren, tek kada sam ih video na tvojoj PA Katani MD uzeo sam ih u razmatranje. Jos kada si na skupu u Bg-u rekao da ih koristis par godina i da cepaju kao da su novi, dileme za mene nije bilo. Po meni PA pomera granice u 3D letenju, i ako ih oni preporucuju za svoje modele, mora da vrede. Probao sam i hitec 65mg i verujte da ne mogu da se porede sa ovim koje ja imam u ovom modelu. Na njemu su servoi samo oko 80e, pogledajte u Pandi. Plus 3 baterije koje dajem uz njega, koje su stvarno gotovo nove, nema ni 15 dana kako su mi stigle, plus karbonske polugice, karbonski trap je 15e-20e, stoperi...bez grama lufta na komandnim povrsinama...plus motor, kontroler koji iako je SS radi kao sat i ne bih ga menjao za bolji nikad. Ja kad letim, ne stedim model. Cepam koliko moze. I ovaj kontroler je uvek hladan kao spricer. Plus eksterni ubec na sve to...koliko god skup kontroler da se uzme ubec bih preporucio svima. Sve to kad se sabere model ostaje gotovo za dz. A o kakvom se modelu radi, ne bih da trosim reci

@poseidon Ako niste uzeli MG servoe, a pretpostavljam da niste, moguce je da ste nezadovoljni. I ja sam pop...deo kad sam skrcao plasticne zupcanike na mojim servoima. Ali moja greska. Prilikom montiranja komandnih povrsina na ovakve modele mora se ostaviti malo slobodnog prostora da se otpor sarkica na vecim otklonima svede na minimum. Gotovo da sam siguran da je to uzrok vaseg nezadovoljstva. A sto se tice tog modela, potrudite se jos malo oko njega, mislim da vredi...model je fenomenalan. Ako je od one prve verzije, treba joj malo povecati vertikalac. Imaju problema sa letenjem na noz. Ostalo je sve u stilu PA. Nenadje...ivo! Pozdrav

POSEIDON:
Pa moji su ovi...malo me prošo bes od juče:)))) http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8757&Product_Name=BMS-306BB_Micro_Servo_1.1kg_/_.10sec_/_6.6g osposobio sam još jedan da radi...tako da su oni za sada na repu....neću nešto leteti 3D pa su za sada dovoljni....na krila ću staviti dva HXT od 5g.....za sada....pa kad bude nešto viška para naručiću neke bolje servoe...verovatno sa metalnim zupcima i boljem kućištu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version