RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

sukhoi 29s od 194cm

<< < (8/8)

magic:

--- Quote from: adam on September 14, 2009, 11:08:27 PM ---inace pentium serija je bila losa moja je platinum  http://www.hobbywing.com/english/ArticleShow.asp?ArticleID=423

--- End quote ---

Upravo sam i mislio na platinum seriju. U UH su bili brendirani kao K Force. Posle mesec dana su povuceni iz prodaje i nisu mogli nigde da se ni na dr. kineskim sajtovima nadju ni kao hobby wing. Posle sam nasao da su imali problem sa mosfet i da su zato SVI povuceni. Evo par komentara sa UH:
What`s about the Turnigy K-Force 60A etc. I still have one 60A that made a nice red flame in my model. And a 2nd one that becomes very hot (BEC) and shuts always off after a few seconds hovering.
BoltFace 13/09/2009
I hope these last longer than the K-force's that I bought that burned up or just never worked right!

Skoro sam procitao zanimljivu stvar vezanu za kontrolere a to je da cesto ne mogu da isprate punu specifikaciju. Da pojasnim: ako pise da je kontroler npr. do 10s i 100A, to ne znaci da moze da izdrzi 100A na 10S jer bi tada propustao 3,7kW. Nije samo slucaj sa kinezima vec i Jeti Spin 77 Opto koji je deklarisan kao 77A/12S ne preporucuje se za preko 1,5kW kontinualnih!!! A po specifikaciji 77x12x3,7 je tricavih 3,4kW. Naravno ovo nigde ne pise vec je iskustvo korisnika. Ali su zato za ADVANCE PLUS 90-14-32 OPTO F3A lepo napisali da izdrzava 3,8kW u kontinuitetu  ")  mmmm?

Samo proveri da nisi kupio staru verziju!

poz

adam:
sve je moguce, ali kao sto sam vec naveo kontroler je hladan ,sa ovim akumlatorima sto koristim leteo sam nekih 10minuta a punjac je mogao nagurati 2600mah, sve radi savrseno i motor i akumlatori su jedva mlaki!!po specififikacijama ovaj moj motor vuce oko 60A, a kontroler je od 120A prema tome ne verujem da cu imati bilo kakvih problema poz

adam:
http://www.aircraft-world.com/prod_datasheets/hp/z50/z50all.htm  evo malo zvanicnih specifikacija

magic:
Ma razumem te, pisem ti sve ovo iz najbolje namere. Meni oce srce da pukne kada mi padne model, od 7-8 padova do sad 2 su bila greska u pilotiranju, ostalo razni tehnicki otkazi pa sam postao ultra obazriv.

poz

adam:
davo nikada ne spava to je istina !!nema vise pravila ,vlasniku rs pande se zapalio kontroler i to hyperion!!!!! gore u vazduhu, video sam slike inspire 60 je izgoreo do repa!!!takav je ovaj nas hobby nazalost

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version