RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Precision Aerobatics ADDICTION

<< < (3/7) > >>

Lazo:
Jes' vala. Ja sam licno bio svedok.


Pozdrav

kremic:
bar da dugmici ostanu...

Lazo:
Slusaj Kremo! Apsolutno razumem bol kojim si ophrvan, te svim srcem saucestvujem u istom. Kako ja licno, tako i ljubigamajka Ivan. Ali, istine radi, moram da naglasim, da vise ozbiljnih i postenih ljudi moze posvedociti, da sam te oma, trenutno, momentalno, mrtav-ladan, ne trenuvsi, bez ikakvoga dvoumljenja, obestetio sa cirka 2-3 sake krvavo stecenih i napabircenih evrova. Toliko koliko da se zna. Da ne slusam posle iza ledja po modelarskim kuloarima, te je dinastija Djeorgievski ovakva - te onakva. A ti, ono, onomad?... Aj sad da ne sirim pricu, inace ima da odjekne u javnos'.

Pozdrav (al s'pola usta)

kremic:
Ja  jednom govorim i to smatram kada kazem nekom razumnom da je to onda i dovoljno! Dobili ste i ti i Ivan moj mail ili ti moje misljenje!
Sve ostalo iza toga sto je receno i STO CE JOS BITI RECENO i  ako ne prepoznajes zajebanciju u svemu tome... sorry.  Jos vise cu onda zaliti! :)

ccc...

Lazo:
Ma ne mogu da verujem. Pa sta sad 'oces? 'Oces krv da ti dam? Malo ti evrovi, a? Ti si mene Kremo, fakticki, duboko razocar'o! Da znas da sam iznenaden, a moze se reci i uvredjen, s'takvo tvoje ponasanje!? Mogu samo da se dosecam sta ce sve da pomisle mladji modelarski narastaji kad procitaju tvoje kukumavcenje i naricanje preko ove sirom sveta razapete mreze?!
Prosto ne mogu da bilivim.


Pozdrav (al s'cetvrt usta)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version