RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Precision Aerobatics ADDICTION

<< < (4/7) > >>

Lazo:
Kako sam u poslednje vreme naisao na indicije, koje ukazuju na mogucnost da su neki "raspravu" izmedju mene i mog druga Kremica shvatili kao STVARNO prepucavanje preko ovog foruma, osecam potrebu da razjasnim par stvari s'tim u vezi:
1. Kompletna "rasprava" je - najobicnije zezanje (nesto kao minijaturna verzija radio drame Orsona Velsa o napadu marsovaca na Zemlju);
2. Kremic i ja smo bili i ostali drugari, i na tom planu se nista ni u buduce nece menjati;

Zeleo bih ovom prilikom da naglasim, da forumi ovakvog tipa, gde se okupljaju ljudi koje spaja zajednicki hobi, ni pod kojim okolnostima, ne bi trebali da se koriste za STVARNA licna razracunavanja.

Pozdrav (ali s'cela usta)

boca55:
Sto se tice ove prepiske, ja sam na ovim forumima vise za ustalasalo more nego za mrtvo more. Treba da bude zezanja i malo zavlacenja, sto da ne, al na nivou. Takodje za argumentvana suceljavanja misljenja. Al nisam nikako za uvrede. Mislim da je ova tvoja prepiska sa Kremom OK.

Boca

Lazo:
Apsolutno se slazem Boco, a pod onim "STVARNA licna razracunavanja" mislio sam na ONO..., a i na DSZ (ako se jos neko seca sta je to bilo). Mislim, uvrede i slicne gluposti su za neka druga mesta i za neke druge ljude, a i Krema i ja smo jaaaako daleko od takvih. Naravno da se treba zezati, i naravno na nivoJu.

Pozdrav

tibeteagle:
bura u bazenu

Lazo:
Nemoj leba ti da mi pravis zazubice. Evo ovog mog kako nestrpljivo visi i ceka da mu stignu servoi. Inace, pored talasanja bazena, odlican je i za raspaljivanje rostilja.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version