RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

EDGE 540 od stirodura ( Srdjan Pozarevac )

<< < (6/14) > >>

srdjan012:
Bravo bane, samo radi, ne predaj se. izgleda fenomenalno. Bice ovo prelep model kad se zavrsi. (res)

glavaxy:
Jedno pitanje
vidim da je u planu da se ovaj model pravi od stirodura od 10mm.da li je taj stirodur imao teksturu na sebi ili ste ga rezali od debljeg stirodura?da li je moguce ovaj model uraditi od izoflora od 6mm  ?

ak:

--- Quote from: glavaxy on November 18, 2009, 10:01:28 AM ---Jedno pitanje
vidim da je u planu da se ovaj model pravi od stirodura od 10mm.da li je taj stirodur imao teksturu na sebi ili ste ga rezali od debljeg stirodura?da li je moguce ovaj model uraditi od izoflora od 6mm  ?

--- End quote ---
I mene zanima.
Ove tanje ploce ste takodje rezali od stirodura? Zasto ne izoflor koji je vec izrezan na 3/6mm a ima i odredjenu cvrstinu?

tibeteagle:
Srđane čestitam na lepom radu.  :)aplauz
Ne znam kako do sada nisam obratio pažnju na tvoj topik. mmmm
  Eto kako se ručno lepo može napraviti model od stirodura i to sportski skejl. Imao si dobar plan sa dobrim savetima ali to ne umanjuje tvoj rezultat. Lep primer za svakoga da sa sa malo novca i mnogo strpljenja i veštine, može napraviti svoj lep model.
Kako sam uspeo da pročitam, još ga nisi poleteo. Simulator će ti mnogo pomoći, a posle bez brige. Model će leteti baš kako treba.
Držim ti fige za prvi let.
Poz.  (thumb)

glavaxy:
Hajmo modelari.dajte savet u vezi gornjeg pitanja.da li koristiti i izoflor od 6mm ili ili rezati 10mm od debljeg stirodura_

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version